Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Noé állatotthonból ilyen...

A Noé állatotthonból ilyen feltételek mellett adnak ki kutyát?

Figyelt kérdés

Már régóta tervezünk kutyát örökbe fogadni,de mindig kizáró ok volt,hogy nincs kertesházunk. Most költözünk új helyre,ez szép lakás nagy erkéllyel de nem családi ház.Ilyen feltételek mellett adnak kutyát örökbe ?

Sétálni kivinnénk napi háromszor, szombatonként meg általában túrázunk ahova szintén jöhetne társnak. Az anyagi költségeket is tudnánk állni.



Sok helyről hallom hogy gyakran elutasítanak. Esetleg az hogy új lakás, tàrsasház... Itt már megtaláltuk a szeretett kutyust ezért reménykedünk, hogy ezen feltételek mellett is hazahozhatjuk.



2020. júl. 15. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Írj nekik e-mailt. Vagy hívd fel őket. Ott elmondanak mindent. A legtöbb kutyát már benti tartásra adják a szökés veszélye miatt, ill.ivartalanítási kötelezettséggel.
2020. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes, hogy te pont ezt tapasztaltad. Én a legtöbb kutyát csak benti, vagy kinti-benti feltétellel adják örökbe (a legnagyobbakat is)


Mindenképp érdeklődj a kutyára vonatkozóan, nem lehet a lakás kizáróok.

2020. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
A lakás kevésbé szokott kizáró ok lenni, mint az albérlet .
2020. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem vészesen kizáró ok! Köszönöm, fel is hívom őket
2020. júl. 15. 10:34
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne hidd, hogy akadály.. Nekünk kintre, kertes házba nem akartak kutyát kiadni (kifejezetten kinti fajtajellegűt, nem szobakutyát).
2020. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Érdekes. És ők is tartanak lakásszemlét? Írtam nekik emailt, hívtam őket de nem válaszolnak egyikre sem :(
2020. júl. 16. 23:55
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is örökbe fogadott kutyám van, de megnézték előbb, hogy hol lesz. Kinti-benti, már 10 éves. És golden keverék.
2020. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Kerjel rola orvosi papirt,h egeszseges a kutya. Foleg legyen szivferegteszt is csinalva. Ehhez ragaszkodj,mert roluk hallottam,h egeszsegugyileg elhanyagoltak a kutyaik.

Ahogy elhozod a kutyat,allaorvosnal kezd egy teljes kivizsgalassal.


Sajnos nem varhatjuk el,h egy tenyeszto gondossagaval viseljek gondjat a kutyaiknak.


Az Illatos uti ebtelep (sinter) kifogastalan egeszsegugyi allapotu kutyaik vannak,ajanlassal. Letesztelik a kutyakat,milyen kutyakkal baratsagosak. Becsuletes es korultekinto orvosi ellatasban reszesulnek a kutyaik. Az egyik rokonom meg a baratnom is toluk fogadott orokbe teljes megelegedessel.

2020. júl. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rex kutyaotthon Káposztásmegyeren. Nincs szűk ketrec,se ennivaló hiánya, van ellenben kutyaiskola, sétáltatás és két heti barátkozás után adják örökbe. Le is ellenőrzik, hová kerül.
2020. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a választ,feltétlenül átgondolom megnézek és átnézsk mindent!
2020. júl. 19. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!