Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak megharapta a vállát...

Kutyámnak megharapta a vállát egy másik kutya, azóta nem tud ráállni arra a lábára, mikorra javulhat meg?

Figyelt kérdés

Állatorvos aznap látta, de a sebkezelésen kívül nem tudott vele mit csinálni, nem tud ráállni a lábára annyira fáj neki a "válla".


Az első lábát azóta nem használja és fájdalommal jár neki a mozgás is. Meddig várjunk hogy hátha megjavul?


2020. júl. 15. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Ne tarts kutyát, ha nincs pénzed állatorvosra.
2020. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Bocsánat, visszavonom, voltál vele orvosnál. Viszont másik dokit keresnék a helyedben, ha ez nem tud valós segítséget nyújtani neki.
2020. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Egy komoly doki meg is röntgenezte volna... tovább kellene vizsgálni, de valaki olyannak, aki nem felületesen teszi azt.
2020. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Mikor történt a harapás?
2020. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Vidd el másik orvoshoz, sajnos nem mind akar segíteni. Ezt már több kérdésnél leírtam és végül mindig igazam lett.

Lehet nem csak felszíni a seb.

2020. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Én elvinném másik állatorvoshoz is.
2020. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

#1 Te egyébként a napi programok közé sorolod azt, hogy "na, most leülök a kávémmal a gyik elé, és szétoltok ész nélkül mindenkit"?

Csak érdekel :)


Kérdező, én is azt javaslom, hogy vidd el egy jobban felszerelt rendelőbe, ahol esetleg tudnak röntgent is csinálni.

2020. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Azért egy röntgent csinálhatott volna...van a közelben másik doki?
2020. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A lába nincs eltörve, a válla fáj neki, hogy az eltörhet-e vagy hogy mennyire tekeredhet ki nem tudom. Tegnap történt de ma se áll rá illetve a vállának a tapintása is fájdalmas.
2020. júl. 15. 14:52
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Akkor az nem csak egy sima húzódás, csak meg kéne röntgenezni szerencsétlent.
2020. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!