Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális ha a kutyám...

Az normális ha a kutyám szemhélyát felhúzom látom a szemén az ereket?

Figyelt kérdés
Van mindegyik szemén a szemhéj alatt olyan ér is ami duzzadt. Ez normális? Persze megmutattam állatorvosnak és azt mondta semmi baja a szemének, ilyenek kell lennie. Tényleg nekünk is lehet ilyen ? Én viszem túlzásba?
2020. júl. 16. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Persze, lehet ilyen, az embereknek is.

Ha nagyon eres akkor viszont "csak" egy kis gyulladás.

Ha vérben van és hasonlók, az probléma, de a kutyák szemei alapból erősen eresebbek.

Ne húzgáld neki, mert ha sokat csinálod, attól is begyulladhat neki; a kutyák szemhéja nincs ilyenhez szokva, mint az emberé.

2020. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Miért zaklatod a kutyádat?

Mit szólnál, ha ő húzogatná a te szemhéjadat?

2020. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

1 ne húzd fel a szemhélyát

2 ha az orvos azt mondta hogy nincs baja akkor valószínüleg nincs baja.

3 ha nem vörös a szem fehérjéje is akkor minden oké.

4 ha nem húzod fel a szemhéjátés nem látszanak az erek akkor is minden oké.

5 az embereknek is tele van a szeme erekkel hogy vérelátáshoz jusson a szem

2020. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs neki ott semmi gyulladás. A szeme szép fehér mögötte lila és az az ér is lila színű. Anyukám kutyusa sokkal fiatalabb és nincs olyan szép fehér szeme mint az én kutyusomnak. Szegényt állandóan vizsgálgatom. Attól ijedtem meg, hogy nehogy vér ér daganat legyen. 😪
2020. júl. 16. 22:13
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ember,ne "vizsgálgazsd" szerencsétlent,ha daganata lenne,azt látnád,de kérlek magyarázd el,hogy mi a kénköves ménkü az a "vér ér daganat"XD
2020. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy azt még tudni kell, hogy tegnap előtt szerintem nem volt olyan szép a szeme nagyon minimálisan pirosas volt. De ezt az eret nem vettem észre. Múltkor is picit pirosas volt a szeme akkor azt mondta az orvos, hogy minimális kötőhártya gyulladása van de mindig elmúlik vagy magától vagy a kamillától. Meg a másik, hogy sokat futkározik nagy fűben, pollen allergiás is, és sokat viszem magunkkal autóval és az is lehet hutzatot kapott.
2020. júl. 16. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Látnád az én szemem hogy néz ki ha felhúzom a szemhéjam...már csupa ér a sok feszültség okozta gyors szemmozgásoktól és a stressz okozta szemkidüllesztéstől

Sőt az egyik szememen már két ér egészen az iriszig is kitágult

2020. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
SzemhéJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2020. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

BOOkline

[link]

2020. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!