Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecenben kutyamenhely?...

Debrecenben kutyamenhely? Hogy mûködik ez az egész?

Figyelt kérdés

Barátnômmel kitaláltuk, hogy meglátogatunk egy kutyamenhelyet szétnézni. Én csak egy menhelyet találtam Debrecenben. Más nincs?

Meg így random be lehet oda mennni vagy elôzetesen egyeztetni kell a menhellyel? Vagy ez hogy mûködik?

És az örökbefogadás? Én, 16 évesen örökbefogadhatok egy kutyát a szüleim nélkül? Vagy kellenek hozzá ôk is?



2020. júl. 17. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy kellenek hozza szulok, szerencsere! Egyebkent se ingyen van. Legalabbis nalunk kotelezoen 20 ezret kellett adomanyozni.
2020. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor kell fizetni, ha örökbefogadsz vagy akkoris, ha csak látogatóba mész nézelôdni?
2020. júl. 17. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Ha csak nézelődni mész azért nem kérnek pénzt, nem állatkert, hogy belépőt kelljen fizetni.

Egyébként én fel szoktam hívni a menhelyet, biztos ami biztos, mert már jártam családi háznál is (az volt a központ), oda pedig nem engednek csakúgy be.

2020. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenben 1 menhely van. Hívd fel őket nyugodtan. Szokott lenni hétvégéken sétáltatós nap. Ilyenkor a kilátogatók megsétáltathatnak 1-1 kutyát. Jól jön a kutyusoknak a mozgás.

Úgy tudom, hogy gimiseknek a 20 órás valami is ledolgozható náluk, egy ismerősöm fia ott csinálta.

Vagy van menhely még Hajdúböszörményben és Balmazújvárosban.

Örökbe fogadáshoz kell a szülő.

2020. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az az egy menhely viszont elég jó.

Menjetek el! Minden érdeklődőre, segítő kézre, jó-szándékra, adományra szükség van!

2020. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. júl. 18. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!