Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden németjuhász ilyen jólelkű?

Minden németjuhász ilyen jólelkű?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves németjuhász kutyánk. Nagyon nagy szeretet van benne. Mindig vár minket haza. Aztán örül és ránk ugrik, ha megjöttünk. Minden németjuhász kutya ilyen szeretet teljes?

2020. júl. 17. 18:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
24%

#10 Full nyugodtan írtam.


,,Amikor végre földet értem, átfutott az agyamon, hogy na most kellene ezt a kutyát tagról tagra, egészen apró darabokra széttépkednem, kezdve azzal, hogy elsőnek a hátát tépem le.



Barátságosan, 120 decibeles hangerővel közöltem vele: ha fel tudok állni te szemétláda, akkor véged van!



Ő, miközben a nyakát tekergette, átgondolta ezt a kijelentést, és arra a következtetésre jutott, hogy ez valószínűleg nem dicséret volt.


A következő gondolata az lehetett, hogy valahogyan jóvá kellene tenni ezt a kis tréfát, és miközben én azzal voltam elfoglalva, hogy vajon csak a bal térdem tört el, vagy a jobb is, rám rontott, hanyatt döntött és egy húszcentis nyelvvel, meg félliter nyállal elkezdte a kiengesztelésemet."


De örülök ha te ezt jónak tartod :)

2020. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

Ráadásul eleve nincs olyan, hogy "ónémetjuhász" az egy szaporított, fajtajellegű keverék.


A kutyát pedig nem hagyjuk kimenni a nyitott kapun, hogy magát sétáltassa...


Még az is beteges, hogy Te azt viccesnek találod, hogy másokra a frászt hozza.

2020. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Kedves hozzászóló!


Valóban vicces írásoknak szántam a válaszaimat. Van aki érti az iróniát, van aki nem, van akinek nagyobb a humorérzéke, van akinek kisebb. Nincs is ezzel semmi baj, nem vagyunk egyformák, minden ember különböző, és ez így van jól.


Viszont ha valaki egy ismeretlen embert sérteget, fenyeget, az nem helyes szerintem. Én erre írtam az agressziót, és nem a lelki állapotodra.


Ha megengeded, ez úton tanácsolnék neked néhány dolgot, természetesen a legnagyobb tisztelet betartásával.


Ha alkoholt fogyasztasz, vagy drogokkal élsz, azt javasolnám, próbáld meg lecsökkenteni az elfogyasztott mennyiségeket, vagy akár teljesen leszokni róluk, mert rossz hatással vannak rád.


Ha ez a probléma nem áll fenn, és nem élsz ilyen dolgokkal, hanem mentálisan vagy ilyen labilis, érdemes lenne pszichológust felkeresned, vagy ha enyhébb esetről van szó, akkor stresszkezelő tréningen részt venned.


Ha mentális problémáid sincsenek, hanem egyszerűen az egyéniséged ilyen kalorikus, akkor valami sportot javasolnék, annak jó hatása van az önuralomra.


És végül, ha már semmi sem segít abban, hogy tudj uralkodni magadon, valami nagyon enyhe nyugtató szedésével is megpróbálkozhatsz, de ezt már csak legvégső megoldásnak javasolnám.


Hidd el nekem, ilyen megnyilvánulásokkal, ha ennyire nem vagy ura önmagadnak, a szűkebb környezeted, a szeretteid életét is megkeseríted, és esetleg egy rosszabb pillanatodban valami végzetes cselekedetre is ragadhatod magad. Egy tragédiára pedig se nekik, se neked nincs szükséged.

2020. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
25%

#13 Szóval nem csak házi állat nem való neked de még gondolkodni sem tudsz rendesen...Ezt semmilyen humornak nem lehet nevezni..Viccesen próbáltad le írni hogy mennyire felelőtlen vagy? Igen, nagyon ott van az a szó hogy próbáltad de attól nem lesz az. Itt mindenki ismeretlen egymásnak. Fenyegettelek volna? Csak megkérdeztem hogy mit szólnál hozzá;)


És nem, nem engedem meg hogy te nekem tanácsolj bármit is. Egy ilyen ember nekem csak ne. Ha valaki helyre akar tenni a hibáidért akkor egyből alkoholista és drogos..Csak úgy tudsz védekezni hogy ki forgatod más szavait és idióta következtetéseket vonsz le.


Esetleg más hárítás? Ha ennyitől neked valaki labilis pszichopata drogos alkoholista akkor te magadat minek tartod? Állatkínzónak esetleg?


Miért váltasz témát? Mást már nem is tudtál ki találni? Persze nem tudsz érvelni ezért a személyeskedés könnyebben megy neked

2020. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
24%

13-mas... Miért kell beleköss valakibe? Komolyan... Az úr leírt egy történetet, megjegyzem mesteri módon (érdekes történetvezedés, változatos szófordulatok, kiváló nyelvhasználat, fantasztikus irónia és kellően naív őszinteség, s mindezért gratulálok neki ☺️).


Nem értem, miért kell felelőtlen vagy rossz embernek bélyegezni?

Tudod a kutya (pláne a Németjuhász) nagyon is tanítható lény. Sok foglalkozást igényel, de kellő kitattással, erőfeszítéssel, a kutya szinte a gondolataidba lát, egy mozdulatodból megérti, mit szeretnél, vagy bármit mondasz neki, ő azt megérti, felfogja és feldolgozza, akár egy kisgyerek, aki nem tud még beszélni (természetesen a kutya, emberi hangon soha nem fog).


Én is minden félelem nélkül kiengedem a kutyámat, mert ismerem. Ha nem mondom azt neki, hogy "útra", lehet tárva-nyitva a kapu, elmehet 1000 ember, provokálhatják, hangoskodhatnak, ő a kapun belül marad, nem ugat, semleges marad. Ha valaki be próbálna jönni, a helyzet egész más lenne, mert olyan ugatásba kezdene, hogy 4 utcával arrébb is hallanák,s valószínűleg ruha nélkül távozna el az illető.

Ha kimegy az útra, az én engedélyemmel, szaladgál, semmi gondja nincs. Abszolút senkit nem ugat, nem kerget meg, semleges marad és csak élvezi a futást.

Egyetlen szavamra "be" rögtön berohan az udvarra és ott is marad. Rendkívüli fegyelemre, önuralomra és engedelmességre van nevelve, 2 évig olyas valaki tanította, aki számos rendkívül híres és elismert rendőrkutyát képzett ki aktív évei alatt.

A jól nevelt kutya nem vadállat aki fűt-fát megtámad. A betanított kutyának a célja, hogy megfeleljen. Megfeleljen az elvárásoknak felé.

2020. júl. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ja jól bánsz vele, foglalkozol vele meg ilyenek, akkor szeretni fog, szóval igen
2020. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#13 Hogyha annyira tetszik az írása akkor menjetek wattpadra
2020. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#15*
2020. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
17 borzasztó szellemes vagy. De érdemi dolgot nem tudtál bezzeg írni. Ez a szint, hiába...
2020. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 Akkor neked is érdekes humorod lehet
2020. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!