Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky mellé melyik lenne...

Husky mellé melyik lenne vajon a legjobb társ?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 3 éves ivartalan husky szukam. Imádom, szeretem, de szeretnék még egy kutyát. A két fajta amin gondolkoztam a mudi és a csehszlovák farkaskutya.


A mudirol azt hallottam sokat ugat. A huskym évente kétszer szokott ugatni kb úgyhogy én ehhez vagyok szokva, nem szeretem ha egy kutya nagyon hangos.


A csehszlovák farkas nem tudom mennyire lehet domináns. A huskym soha nem mutatta a dominancia vagy az agresszió legkisebb jelét sem tehát ilyen téren vele könnyű dolgom volt, de nem tudom hogy ha a farkaskutyanal ez felmerul hogy elegendő lennék e hozzá.


Természetesen jó helyről venném, már jó ideje gondolkozok rajta.


Leginkább olyan emberek írjanak akiknek van tapasztalatuk egyik vagy másik fajtával.


2020. júl. 18. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Én csehszlovák farkaskutyát vennék, mudiról nem sokat tudok.
2020. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Mudi, ha jól lefárasztod, kifutja magát a huskyval, nem lesz ugatós.
2020. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg még egy husky?
2020. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekunk volt mudi,imadnivalo! Nagyon joszivu kutyus,szereti a gazdajat.
2020. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!