Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kaparja a helyét?

Miért kaparja a helyét?

Figyelt kérdés

Karfás szivacs helye van neki (én csináltam) és a sarokban, ahova befekszik, sokszor kapar. Már többször kiszakította a huzatot, és utána elkezdte szétszedni a szivacsot. Mondanom sem kell, hogy az egész lakás teli volt apró szivacs darabkákkal.

Miért csinálhatja ezt?


2010. aug. 3. 08:35
 1/5 Bozsikrisz ***** válasza:

Az én kutyám is szokott kaparni, ha fölmegy a kanapéra. Bár ő inkább csak a párnákat, meg a takarót dúlja szét, de én úgy vettem észre, hogy ilyenkor megágyaz magának:)

Mondjuk ennek biztos van tudományosabb magyarázata is.

2010. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, én azt szoktam mondani, hogy fészket rak, a kutyák híresek a fészekrakó életmódjukról :D


Tegyél oda neki valami pokrócot, amit kedvére gyűrögethet maga alatt.


De az is lehet, hogy buliból csinálja, pusztán azért, mert kaparni jó :)

2010. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érez rajta valami szagot, és ki akarja ásni, mert azt hiszi, hogy van benne valami érdekes. Nekem is ezt csinálta a műanyag ággyal, de nekem a hang miatt, mert megkopogtattuk a külsejét az ágynak. Utána jó ideig próbálkozott kiásni a hangot.
2010. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ösztön, a farkasok földbe kapart üregben alszanak, de a szánhúzó kutyák is kisebb mélyedést ásnak és ott alszanak, de a saját nem szánhúzó kutyám is ásott egy mélyedést és viharban, melegben ott szokott aludni.
2010. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ágyaz :)

Takarót neki, azt lehet gyűrögetni.

2010. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!