Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lassan már elérünk oda, hogy...

Lassan már elérünk oda, hogy a kutyáknak emberi jogokat adnak?

Figyelt kérdés

Már tényleg efelé haladunk. Áruházakban, strandon, plázákban, de még éttermekbe is már be lehet vinni a kutyát. Már lassan jobban büntetik azt aki kutyát öl, mint az ember gyilkosokat (lásd: borsodnádasdi ügy) Értem én, hogy "a kutya már szinte majdnem ember" de ez azért mégis csak sok, hogy már lassan emberi jogokkal lesznek felvértezve, sőt sokan már a kutyákat az emberek elé helyezik. Bezzeg más állatok nem számítanak ennyire.

Lassan tényleg elérkezünk odáig, hogy a kutyáknál is érvénybe lép a hátrányos megkülönböztetés és büntetni fogják, azt aki hátrányosan különböztet meg egy kutyát az emberektől? Vagy csak én gondolom hogy már sok amit az állattvédők és a legtöbb eb tulajdonos csinál?



2020. júl. 19. 14:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

Csak egy olyan esetet mondj Magyarországon, ahol állatkínzás miatt valaki letöltendő börtönbüntetést kapott, és ne úszta meg pénzbírsággal.


Egyébként kérdező én tényleg nem tudom neked mi fáj most.A kutyáim jönnek velem mindenhová, ahová állat bemehet. Fekszenek, nem zavarnak senkit, de ha neked a látvány fáj, ott a gond veled van

2020. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
5. válaszolóval egyetértek és a kérdezővel is. Pont ezen háborodtam fel valamelyik nap, hogy pl. a gyermekmolesztálás és pedofília miatt nem kéne kiállni a szerencsétlen gyerekekért? Értük miért nem tüntet senki? Értük miért nem vonulnak az emberek az utcára? Amikor x év letöltendőt kap a gyökér, aki molesztálta a 3 kiskorú gyerekét? Ez nem számít? de az, hogy pl. ki vannak akadva, hogy dögkutat találtak valami falu határában, az baj, holott régen is volt ilyen.. olyan szinten elkorcsosult a társadalom, hogy egyre jobban hányingerem van már az emberektől és az elferdült értékrendektől.
2020. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nagyon el lehetsz tévedve, mert de, ezzel kapcsolatban is volt tüntetés, nem is egy városban, nyugodtan elmehettél volna te is, és elég komoly társadalmi diskurzus alakult ki az eset miatt a téma körül. Nem feltétlenül értem, mit vársz még, de csak remélni tudom, hogy nem önbíráskodást.
2020. júl. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az állatok nem emberek.
2021. júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!