Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 16 hetes kölyök kutyám, amint...

16 hetes kölyök kutyám, amint nem figyelünk rá, hátulról támad. Hogyan szoktassuk le róla?

Figyelt kérdés
Ha kinn vagyunk az udvaron, és éppen nem figyelünk oda rá, vagy háttal vagyunk neki, egyből hátulról belénk csíp. Hiába szólunk rá, sunyít ugyan, de két perc múlva folytatja. Hogyan szoktathatjuk le róla, ha ezen kívül szépen engedelmeskedik?
2010. aug. 3. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg kell rángatni kicsit a grabancát, és erélyesen, határozottan rászólni. Azután egy ideig levegőnek nézni.

Utána, ha már a rászólás is elég, és abbahagyja, akkor dícséret.

2010. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak!!

Habár a grabancrángatás, nem teljesen jó, mert vissza is haraphat félelmében. elég ha erélyesen rászólsz, aznap nem játszol vele.

Amugy meg szerintem játszani akarna, de tudom nehéz ilyenkor, amikor még mindent játéknak néz.

2010. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igazából lehet ezeket is alkalmazni,de ő még kölyök kutya,az a dolga,hogy játsszon,aludjon,egyen. Én esetleg azt javaslom,hogy egy nap sokszor játssz vele hosszabb ideig,hogy elfáradjon.Csak akkor lehet játék amikor te akarod,nem akkor amikor ő.Amikro ugye te nem akarsz játszani,akkor rá lehet szólni...
2010. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!