Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon melyik az a...

Magyarországon melyik az a nagytestű kutya ami egészséges nincs túltenyésztve stb?

Figyelt kérdés
2020. júl. 28. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Vegyel kevereket menhelyrol.
2020. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Komondor
2020. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Kuvasz
2020. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Vajon miért jönnek minden ilyen jellegű kérdés alá a menhelyesek?
2020. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a menhelyi nem beteges, mi? Nekem a vásároltam mellett van egy menhelyi keverékem. Allergiás, baj van a szívével, ezért ivartalaníttatni sem lehetett. Emellett gyullad a füle ami gyógyíthatatlan, csak szinten tartani lehet, meggyógyítani nem. Plusz idegrendszeri gondjai is vannak. Ettől függetlenül egy imádnivaló, okos, értelmes kutty, de 2x annyit költöttem már rá, mint a németjuhászra, akit anno 250-ért vettem és évente látja orvos az oltások miatt.


Nyilván nem érdekel senkit, csak ne csináljunk már úgy, mintha a keverék garancia lenne arra, hogy 100%-ban egészséges!


Egyébként a nem felkapott fajták közül érdemes választani vagy olyan kennelt keresni, aki külföldről fedeztet.

2020. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4: Nem tudom, de ez már nem olyan durva mint kb egy éve volt egy ideig. Az ilyen jellegű kérdések alatt kb számon kérték a kérdezőt hogy miért nem menhelyről hoz kutyát. Nekem is volt kérdésem azzal kapcsolatban hogy merre találok pikárdiai juhász tenyésztőt és az első (ha jól emlékszem) válasz az volt hogy minek az ilyen szálkás keverék bármilyen menhelyen van :D Hát köszi :D


Kérdező:

Attól függően hogy mire szeretnéd, sok ilyen fajta van.

komondor, kuvasz, szlovák csuvacs, pireneusi hegyikutya, afgán agár, perzsa agár, óriás schnauzer, orosz fekete terrier, afrikai oroszlánkutya, akita, "standard" amerikai bulldog, cane corso, hovawart,

moszkvai őrkutya, óriás uszkár, tosa, tibeti masztiff, angol véreb, mosómedve kopó, fáraókutya stb stb


Szóval jó lenne még némi konkrétabb info mert így még vagy 50 fajta szóba jöhet

2020. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, én is azt gondoltam, hogy a keverék menhelyes szívósabb, de már százezreknél tartok a kezelésében, pedig most lett egy éves. Neki is a siralmas emésztésétől kezdve minden baja van, de tényleg.
2020. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Beauceron, howawart, német vizsla, malamut pl. Kicsit tobbet is írhatnál, mert igy nehez kutyat javasolni.
2020. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
#6 #8 MAGYAR fajták
2020. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!