Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusotokkal alszotok?

Kutyusotokkal alszotok?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor miért nem?
2020. júl. 29. 23:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
41 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
7%
Sajnos nem lehet,mert a falkavezersegi statuszomnak art :( :( edig imadom,ha mellettem liheg.
2020. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%
ja, kettővel. Párom is az ágyban van, úgyhogy nem árt a king size ágy :D
2020. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%

Szintén 2 kutyával alszom.

Van fekhelyük, de szívesebben alszanak velem

2020. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%
Én szeretem, ha a kutyám mellettem alszik, és mivel nem én vagyok a falkavezér, a státuszomnak sem igazán árthat.
2020. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%

#4 vagyok

Mármint az emberek között nem én vagyok a vezér.

2020. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

Régebben három személyes kanapén köztünk feküdt sokszor a kutya ha TV-t néztünk, hálószobai ágyba viszont nem engedtem fel, csak az ágy mellé somfordált be (tömblakásban). Nagy ritkán felmászott és bohóckodott, ölelgettük, de ezt nagyon ritkán engedtem meg, azt is csak reggeli lustálkodáskor, este-éjjel nem.

Családi házba költözvén a kutya nappal kint, éjjel bent van a házban. Mivel a munkám miatt nem alszom mindig otthon, van, hogy reggel érek haza, szembesülnöm kellett azzal, hogy párom kutyával szembeni engedékenysége miatt a kutya minden éjjel felmászik hozzá, és a helyemen alszik, páromhoz bújva... Én ellenzem higiéniai okokból, nem szeretek kutyaszőrben fetrengve aludni, az más ha nappal mondjuk én is ölbe kapom a kutyát, szeret magaslatból nézelődni... De éjjel, megtisztálkodva a kutyát ölelgetni plána a tiszta ágyan, azt nem pártolom.

Sokat ront a helyzeten, hogy párom (nő) mindig kényezteti a kutyát, igy nem azt tanulta meg a kutya, hogy nem szabad az ágyra felmenni, hanem azt, hogy ha a falkavezér (én) ott vagyok, akkor nem szabad... Volt hogy bementem a szobába, meghallotta hogy jövök, és akkor ugrott le az ágyról, párom persze tártettes mindebben mert mindig felengedi :) Szereti ha ott alszik a kutya, biztonságérzetet ad neki...

Eljutottunk odáig, hogy a kutya a párom oldalán felmászik akkor is sokszor, ha én ott laszom a másik oldalon... Annyit elértem, hogy párom oldalán alhat, párom kiskifli-nagykifli pózban öleli, kutyalábak oldalt lelőgnak vagy hanyatt vágja magát vigyorogva alszik, ekkor négy mancs az égnek áll... Elfogadtam hogy bármit teszek, párom megvédi a kutyát, felengedi, annyit kértem, hogy a saját oldalára engedje ne az enyémre, nagoyn szeretem a kutyát, van, hogy ölbe engedem TV nézés közben, puszilgatom, simogatom, stb. de a hálószobában az ágyban zavar.

Hiába a következetes nevelés, ha a női szív ellágyul és mindent megenged neki :)

2020. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
6-os vagyok, elnézést néhány karaktert mellé nyomtam... A lényeg: nem tartom jó dolognak az ágyba felengedni a kutyát, amúgy megértem azt is, ha valaki annyira kötődik hozzá, hogy megengedi neki... :)
2020. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Jófej lehet a párod. :)
2020. júl. 30. 00:10
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
Jaaa, azért is a párom :) Tényleg nem tudok rájuk haragudni, párom ártatlan nagy szemekkel rámnéz, a kutya meg mögüle kukucskál... Nem lehet rájuk haragudni :)
2020. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Télen velem alszik. ☺️ Csivava, nagyon fázós. De nyáron ide se dugja a képét...😂
2020. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!