Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket hogy kelt fel a...

Titeket hogy kelt fel a kutyusotok?

Figyelt kérdés
Nekem elkezdi nyalni a kezemet az agy szelen, nagyon cuki.

2020. jún. 5. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha elalszoma kanapén akkor rám mászik és az arcomat nyalja, ha pedig a hálóban alszok akkor ül az ajtó előtt és kaparja vagy nyüszít.
2020. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem közepes méretű kutyám van, 20 kg.

Általában nem kell különösebben keltenie, amikor úgy érzi, hogy már elég volt az alvásból és tettre kész, feláll, nyújtózik aztán alaposan és jó hangosan megrázza magát. Ha addig nem voltam ébren, akkor erre tuti felkelek.

Na jó, párszor volt olyan, hogy nagyon lusta voltam felkelni... akkor csinált olyat, pl. hogy ha felé fordulva aludtam, akkor félig felmászott az ágyra és orron nyalt 😆 vagy bökdöste a kezem az orrával, vagy amikor háttal voltam neki, a mancsával kapargatott meg húzta le rólam a takarót 😁😁 és hogy ha még ez sem használt akkor iszonyú panaszosan rámvakkantott ☺☺☺

Nagyon édes módszerei vannak 😊

2020. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
4 kutyank van (2 a parome, 2 az enyem). A 3 havanese tudja hol a helye a rangsorban, nem keltegetnek fel, csak odafekudnek mellem es szuszognak velem egyutt ameg fel nem kelek :) Na de ha felkeltem, akkor megy a jatek, ugribugri, farokcsova es a hangoskodas, nagyon edesek 😊 A negyedik kutyam egy shiba, na hat a fajtajabol adodo makacssag ott van azert benne, o is tudja, hogy tilos keltegetni a gazdikat, de vannak napjai, amikor hisztis es ha mar nagyon unja a banant, akkor ilyen lehetetlen hangon all neki vinnyogni (tipikus shiba-hiszti, akinek ilyen kutyaja van, tudja mire gondolok😁). Aztan amikor felkelek, o mindig megorul, porog-forog, mosolyog, lehuzza a fuleit, nagyon vicces es kozben is a lehetetlen hangot hallatja oromeben :)
2020. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig alszom nem zaklat, maximum mellém fekszik és hozzámbújik de azt is csak akkor ha a kint a kanapén bealszom napközben. Ha a hálóban alszom akkor szép csendben alszik az ágyában ameddig nem érzékeli, hogy fent vagyok, de akkor azonnal ugribugrizik, csóválja a farkát, teljesen odavan örömében. Ha viszont éjjel csak kibotorkálok pl pisilni akkor nem jön ki az ágyaból csak nézi ahogy kómásan oda-vissza ténfergek majd ő is visszaalszik.

A macskám anno viszont egy köcsög volt, az odamászott a fejemhez az ágyon és beleordított a fejembe ha későig aludtam ő meg ki akart menni vagy megéhezett. :D

2020. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Felugrik az ágyra és a fejünkre fekszik keresztbe.

30 kg. :D


De néha csak érzem, hogy az arcomba bámul, de csak akkor kezd csóválni, vagy felmászni, ha kinyitom a szemem.

2020. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagytestu kutyusom van. Ket elso labaval felugrik az agyra, a sulyatol megbillen az agybetet (erre szoktam felebredni). Ilyenkor odafordulok O meg beleszuszmakol az arcomba a hideg nedves nozijaval :)
2020. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem velünk alszik a szobában, hanem egy másik helyiségben. Reggel ha például párom megy dolgozni én meg nem, maradok az ágyban, ő meg kiengedi a kutyát pisilni az udvarra. 5 perc ameddig pisil, majd nekiáll megugatni mindenkit aki el merészel menni a kapu előtt. Na engem így ébreszt...

Ilyenkor szoktam zombi módban kimászni az ajtóig, bezavarni a kutyát a helyére egy "pofa be" kíséretében, majd visszazuhanni az ágyba.

2020. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Munka miatt van, hogy reggel érek haza. Ha párom megy dolgozni, nincs gond, kutya ki az udvarra, aztán alvás... Ha otthon van párom az gáz, én lefekszem, ő később felkel, és előbb utóbb besomfordál a kutya, unja hogy alszom, kb 4-5 óra alvás után nekiáll bökdösni a kezem, vagy felugrik két lábbal és nyalogat... Hiába kérem, ne engedje be, hadd aludjak, fárasztó volt a meló, ezek ketten az idegeimen játszanak, és nagy ártatlanul folyton beszökik az eb, a nőszemély meg passzívan részt vesz benne (pl nem hajtja be jól az ajtót, a kutya ki tudja nyitni stb)... :)


Ha unatkozik valaki, akkor szerezzen be egy nőt, meg egy kutyát, aztán lőttek a nyugalomnak :)))

2020. júl. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ha 10 órát alszom ő is 10 órát pihen, ha csak 2-t akkor talpon vagyunk egész nap.

Alkalmazkodó kis jószág 👌♥️

2020. júl. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!