Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért dagadt be a füle belülrő...

Miért dagadt be a füle belülről a németjuhászomnak? Előfordulhat,hogy a csirkehústól? Vacsorára napi szinten kap csirkehúst.Állatorvos szerint megcsípte valami.

Figyelt kérdés
OLvastam,hogy a csirkehúsban sok a salakanyag és vannak kutyák akik allergiásak rá és a tünetek között van a bőrirritáció is.
2020. júl. 30. 09:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

De hiába találgatunk, már le lett írva.

Rázza, vakarja, érzékeny neki, ferdén tartja a fejét? Hol a csípés helye? Mit adott rá a doki? Múlik vagy nem múlik? Rágja magát mellette?

2020. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Toklásztól is lehet. Másik orvoshoz kéne vinned, de ma.
2020. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem találgatnak, a hematomat egyből megállapítják, ha toklász, előtte meg röntgeneznek hogy hol van helyileg a toklász, mert az nagyon veszélyes ha bent marad, mert az csak befele megy és nem kifele. És ráadásul pl. fülben életveszélyes. Másik orvos, ne találgass olyan orvost keress aki komolyan veszi a problémát, mert ha be is lenne csak gyulladva a füle, akkor nem egyenesen tartaná a fülét, láza lenne és stb. Egy hivatástudatú orvos nem engedett volna csak úgy el, hanem megkeresi az okát a fülproblémának.
2020. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*Ilyenkor nem találgatni kell , pláne, hogy már egy hete ilyen a füle, és a duzzanat nem lohadt le,
2020. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

*Ilyenkor nem találgatnak


Jól írtam, csak kiegészítettem, hogy 1 hete tartó fülduzzanatnál, neked se azon kéne gondolkozni, hogy vissza vidd e a kutyád ahhoz az orvoshoz, hanem másik orvost kéne keresned.

2020. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!