Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » K9 kutyahám vélemények?

PITYUUUUUUU kérdése:

K9 kutyahám vélemények?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok. Tacsim van és akarnék venni neki 7 hónapos korában. Ha nem ajánljátok akkor tudtok mondani más hám márkákat. Előre is köszönöm.

2020. aug. 1. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Melyik modellre gondoltál?

Amit a legtöbben vesznek, csak divat, sétára totálisan alkalmatlan. Munkára találták ki, nem véletlenül.

Egy, hogy lefogja a kutya vállát, kettő, hogy egy másodperc alatt ki tud bújni belőle.

Ha mindenképp ragaszkodsz a K9hez, akkor a longwalk talán oké napi használatra, de egy full egyszerű Y hám elég lenne nektek. Ne fogja le a kutya vállait, ez kb a legfontosabb.

De a legjobb opció sétára még mindig a nyakörv. (NEM flexivel kombinálva)

2020. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyakörvet nem szeretem. Amúgy itt van mellettem a kis gyönyörűség
2020. aug. 1. 13:56
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi hogy válaszoltál
2020. aug. 1. 13:56
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Én nem ajánlom, főleg kistestű kutyának, nem is kényelmes és ki is bújik belőle.

Márkát nem igazán tudok mondani, de már a Trixie márka közt is akadnak eleg jók.

2020. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
57%
Itt németben eddig nem látam egy gazdát se, ki nem K9es kutyahámot használna. Stabil és kényelmesebb mint a nyakörv. Lehet állítani a nyakán és hasánál, tehát még véletlenül se tud ki bújni belöle. A mi kutyánknak már 5 éve van ilyen kutyahámja és még mindig teljesen épp a hám. Nekünk nagyon bejött és csak ajánlani tudom. Hosszabb és rövidebb sétákra is jó.
2020. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. aug. 1. 16:54
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Van több julius k9 cuccunk is, nem ajánlom. A legtöbbet nagyon olcsón vettem, így megéri, eredeti áron nem vennék.


Powerhám: feleslegesen melegíti a kutyát, ráadásul elég merev is. Én nem tudtam úgy beállítani egyik kutyára se, hogy ne csúszkáljon.

Hevederhám: silány anyag, de legalább nem melegíti a kutyát. Ez is eléggé csúszkál, plusz szintén lefogja a kutya vállát.

Longwalk: ezt tegnap kaptuk meg, szóval még csak egyszer használtuk. Nekem a csatja nem tűnik elég minőséginek, ilyen árért legalább egy biztonsági zár lehetne rajta. Szintén elég vastag az anyag, plusz merev is. Cserébe a kialakítása jó, bár lehetne párnázott. Eddig ez vált be legjobban.


Mi túrához, futáshoz használunk hámot. (szabadon, ritkán bekötve jon a kutya)

Ami nekünk bevált:

HUF 2,837.01 50%OFF | Strong Pet Dog Harness For Dogs Training Vest Medium Big Dogs Adjustable Outdoor Protective Harness Collar Pitbull S-XL 8815

[link]

Korrekt ár, nekunk a 3 pontos verzió van, nagyon könnyű, légáteresztő anyag, könnyen állítható, nyúlik az anyag, így tényleg a kutya testéhez igazodik, szabadon tud mozogni.

A másik, amit nagyon szeretünk a musher spartan hámja. Fogót nem kértünk rá, párnázott, sok helyen állítható, minőségi anyagból. Sima sétához is kényelmes.

2020. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 válaszoló. 3 kistestű kutyánk van, mindegyiken Trixie hámot használunk évek óta.

Árához képest nagyon strapabíró.


Vettünk K9es powerhámot is, hatalmas csalódás volt. 3ból 2 kutyánk ki tudott bújni belőle... Semmi extrát nem tud, csak divatos. Pénz kidobás volt. Soha többet.

2020. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lemondtam róla
2020. aug. 1. 19:28
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Trixin es a JuliusK9-en tul is van elet :)

2020. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!