Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki tisztába van a juhászkutyá...

Aki tisztába van a juhászkutyákkal tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Kangal Malaki meg mit tudom én milyen fajták vannak, semmit nem tudok róluk.Mindenki mond mindent róluk.
2020. aug. 2. 05:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2020. aug. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Kommentbe írj több kérdést hogy mi érdekelne róluk és valaszolunk. Így kb annyit lehet mondani hogy ők is kutyák. A birkák mellet tartották hogy semmi ne támadja meg a birkákat.
2020. aug. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Juhaszkutya - gyujtonev, a kutya felhasznalhatosagara utal. Vannak hajto/terelo es orzo/vedo juhaszkutyak is, ez utobbiakat inkabb pasztor kutyanak nevezik.


Eleg intelligens es onallo fajtak.


Hajto/terelo fajtak kisebbek es energikusabbak, hatalmas mozgas igennyel.

Orzo/vedo fajtak nagy es eros allatok, roppant onfejuek.


Egyik fajta sem varosi kutya, ha megis ilyet tartasz az tobb foglalkozast igenyel, nem eleg a haztomb koruli pisiseta.

2020. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

malakinak pl mi köze ehhez a fajtához?

mivel különb?

Vagy ha jól tudom van még 1 a yüröq vagy micsoda

2020. aug. 2. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:
2020. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Malaki? Az is cangal, csak uzleti meggondolasbol egy nagyobbra csinalt Cangal ... ez a malaki. Pasztor kutya a javabol!
2020. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utana tudsz olvasni a fajtanak ha erdekel a tema, hiszen a neten sok anyag megtalalhato.


Amugy szerintem ez a malaki vs cangal, vagy a kozepazsiai vs alabai csak ilyen jaszkarizasok. Ugyan arrol van szo, jelen esetben egy hatalmas pasztorkutyarol.

2020. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2020. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A malakli egy mix. Kangalt kevertek angol masztiffal, német doggal, stb. Pásztorkutyának alkalmatlan, inkább csak vagiznak velük.
2020. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!