Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok lusta, kis mozgás...

Tudnátok lusta, kis mozgás igényű kutyafajtát mondani?

Figyelt kérdés

Aminek délután elég kb. 1 óra séta meg mellette agyi fárasztás.

És ha esetleg vab olyan aminek kevésbé hullik a szőre, az még egy + pont.

A dogell.com on olvastam, hogy a shar pei kis mozgás igényű és kevésbé hullik a szőre.

Lakásban tartanánk, de kertes ház.

Reggel fél óra séta lenne, délután az említett 1 óra, és este esetleg még labdázás a kertbe.



2020. aug. 2. 14:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
80%
Mopsz
2020. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%
Mopsz
2020. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
86%
Én is a mopsz -ot mondanám.
2020. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
77%
Mopsz. Mindig halálra röhögöm magam, amikor elröfög egy mellettem az utcán. Cukik.
2020. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
100%
Shar pei, lehet hogy lusta kutya de brutálisan nyáladzik... Megsimogatod és csorogni fog a kezed a nyálától és a szőre szerintem ugyanolyan mint a többi rövidszőrű kutyáé...
2020. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Mopszot nem szeretnék, azt hallottam úgyhullik a szőrük mint a szőrtenger.
2020. aug. 2. 15:03
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a legtöbb kutyának hullik... Vagy akkor vegyél törpeuszkárt, de annak meg nyíratni kell a szőrét fodrásszal. Viszont egyáltalán nem hullik neki, és mivel kistestű kutya, viszonylag kevés a mozgásigénye. De azért nem lustának nem mondanám, csak nem kell annyit futtatni, mint mondjuk egy vizslát.
2020. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

A kaukázusit olvastam, meg az angol masztifot.

A nyál nem igazán zavar.

2020. aug. 2. 15:14
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Én a többi kommentelőt kérdezem: Máltai Selyemkutya?

Ismerősömnek van, baromi lusta, a szőrhullását viszont nem tudom.

2020. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim válasza:
100%

Az a baj, hogy minden kutyának hullik a szőre, nekem volt már sok féle kutyim. Annyi a különbség hogy a rövidszőrűt nem igazán kell fésülni, de ha kihullik a szőre mindenbe mint a tüske beleáll és nagyon nehéz takarítani, a hosszúszőrűt meg rendszeresen fésülni kell... a göndör szőrű kutyáké annyira nem hullik, mert beletapad a kihullott szőr a saját bundájukba, de őket meg viheted félévente kutyakozmetikushoz h ne nézzenek ki raszta gombócként...

Ha van kertetek és nem akarsz annyit kutyát sétáltatni válassz kistestű kutyát kifutkározza magát a kertben és nagyon gyorsan ki tudod őket fésülni mert olyan picikék...

2020. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!