Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta az a kutyus,...

Milyen fajta az a kutyus, aminek hosszú orra van, fekete-fehér és közepes termetű, mint pl. a beagle?

Figyelt kérdés

Hello. Láttam itt a környékünkön egy kutyust, fekete-fehér színei voltak, és meglepően hosszú és nagy orra, a feje pedig kis tömzsi volt. Fajtiszta lehetett. De olyan aranyos. Érdekelne,hogy milyen fajta.

Szerintetek? Esetleg olyan linket tudtok adni,ahol az összes kutyafajta megtalálható, képpel együtt?

Vajon milyen fajta kutyus lehet?


2010. aug. 4. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
bullterrier
2010. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen volt? Ez a bullterrier,én is erre tippelnék.

2010. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tényleg az,most néztem meg ezt a fajtát az interneten.

Hűha.

Ez egyébként véreb? Vagy milyen kutya ez?

Köszi.

2010. aug. 4. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Rövid vagy hosszú szőrű? Mit jelent, hogy hosszú volt az orra?

Elsőre erre a fajtára gondoltam (Képet, leírást linkelek, hisz abból felismered ha az az.): [link]

De nézelődj itt, van egy pár fekete-fehér színű kutyus, hátha pont ráakadsz: [link]

2010. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

A véreb az egyfajta vadász kutya.pl.angol véreb.


látom tájékozott vagy..


nem nem harci kutya,mert olyan,hogy harci kutya nincs.terrier,kemény kezű gazdát igényel nem első kutyának való,kutyasuliba kell hordani,kiskortól szocializálni.

2010. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Harmadiknak üzenem: Köszönöm, nagyon kedves vagy. Ez a bullterrier,az első és második válaszoló jól tippelt! :)

Azért köszönöm.

2010. aug. 4. 17:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tetszik egyáltalán. Most hogy igy látom képeken, nem az én stílusom. Maradok a beagle-nél. :) Már van egy beagle kutyusom. :)
2010. aug. 4. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!