Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hangyaragasztót szétszedte a...

Miklósi timi kérdése:

Hangyaragasztót szétszedte a kutya?

Figyelt kérdés

Sziasztok.! Mire hazaertem a yorkim szétszedte a hangya csapdát, pedig elvolt dugva a szekrény alá.

Nincs meg a papírja... A neten sem találom. 100ftobol hozta anyósom. 3db volt benne. 1dbot használtam hátha.. Fekete műanyag lapok között volt kB egy 5ftos nagyságú ragasztó. A kutyám ahogy láttam csak megkaparta ezt a ragasztót.. Mert a körmei meg a szőre össze volt ragadva a szája körül nem láttam csak a nyakánál kicsi ragadast.. Ahogy néztem a ragasztóból allig valami hiányzott.. Csak a felső műanyagot kapta szét nem a mérleggel telit... Hívtam az orvost. Nem elérhető.. Mit tudtok az ilyen hangya mergekrol?



2020. aug. 15. 13:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm h írtál nagyon kedves vagy.. Ne töröltem semmit. Most léptem be újra h írt e vki
2020. aug. 15. 16:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor bocsánat! Javaslom, hogy jelezd a moderátoroknak az esetet, mert így a válaszolók, és te, mint kérdező is megszívod, mert információkat vesztesz.


moderator@gyakorikerdesek.hu

2020. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!