Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen idős kortól kezd el...

Milyen idős kortól kezd el ugatni idegen emberre egy átlag kölyök kutya?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem sajnos befojásoltam a nm-omat az hogy az utcán simogatták. kiskorában a kertesházba költözés elött panelban volt 3 hetet. ugya napi szinten háromszor vittük le sétálni, és természetesen hagytam hogy a gyerekekkel játsszon. kertesházban az idegeneket beengedte és még követelte is tőlük azt hogy simogassák és vitte oda a labdát. rengetegszer előfordult hogy a villanyórás csak így besétált a házba és mi meg csak néztünk hogy mivan? Csak azokat ugatta meg akik kutyával sétáltak az utcába, vagy egyedül votl egy kutya. a boxerem az már kertesbe nőtt fel, az oylan volt mint amit leírtatok. utcán kezesbárány, háznál fenevad.
2010. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Akiteki ***** válasza:

Nincs átlag kutya.

Az egyik alapból ugat az idegenre vagy mert olyan fajta, vagy mert idegbeteg. A másik meg soha.

2010. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Minden kutya más. Neveléssel lehet befolyásolni, hogy milyen legyen, de minden kutyának van egy alap természete. Nekem is volt n.jucim. Amikor megvettük két évesen olyan volt mint egy bírka. Bárki meg tudta simizni, akár otthon akár utcán. De a tata dolgozott vele és nem akarta hogy a telepre bejöjjön bárki.

Suliba kezdtünk járni, és sokszor kijött a segéd a telepre is.

Olyan kutya lett belőle,hogy meg akarták venni X összegért. Mindenre jelzett, és nagy bánatomra már az utcán se lehetett simogatni.

A mostani kanárik már egészen mások. Ők úgy működnek ahogy megálmodtam. Bárki megsimogathatja, de csak ha én akarom. Területen belül örjöngenek, ám ha be akarok engedni valakit, akkor nem bántják az illetőt. :-D

2010. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
utolsónak: az én kutyámat is sokan el akarták vinni a külleme miatt meg azért mert kezesbárány. De még ez a kis "hibája" miatt se (nem ugatta meg az idegeneket) váltam emg tőle :) ő így jó ahogy van :)
2010. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!