Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki adjon légyszi pontosabb...

Valaki adjon légyszi pontosabb infót némeet törpe spiccről? (kutya)

Figyelt kérdés

Mert neten találtam olyanokat hogy hány kiló meg stb..

De nekem olyan kéne hogy milyen terméészetű..elöre is köszönöm.:)


2010. aug. 4. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

úgy halottam a spiccekről hogy nagy bohócok :D

sok trükkre meg lehet őket tanítani, szeretnek a gazdi kedvében járni de könnyen lehet féltékeny :S pl. gyerekekre mert szeret a figyelem középpontjában leni. egyébként pontosan mire vagy kíváncsi mert ez így elég tág :S

2010. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Hát én gazdája vagyok 1 nek:)

Nagyon aranyos kutya:)

kicsik igy egy panelba is elfér:)nem igényel orjási mozgás teret.

Szereti az embereket a gyerekeket imádja ha simogatják és foglalkoznak vele.féltékeny egy másik háziállatra ha nem őt szeretgetik.Hugom plüseit szétszedte de csak a hugom kedvenceit amikel sokat játszot a hugom féltékenység itt is kimutatodot.A kicsi szemeit imádni fogod:)ahogy néz mikor eszel:D imádni valok igen sok mindenre meglehet öket tanitani gyorsan tanulnak

2010. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Uhh..én nem sok jót tudok!!!az unoka testvérem egyszer vett egyet,úgy 3évvel ez előtt,a tenyésztő azt mondta a spiccek mind idegbetegek és gyógyszerezni kell majd őket egy kis idő elteltével,persze nem hitünk(én is ott voltam)neki,haza vitte játékos volt meg minden úgy 1,5éves koráig,aztán kezdet be dilizni...na mindegy és amúgy ez nem csak 1 spiccnél fordult elő
2010. aug. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaj bocs utólag még írok,csak annyi,hogy persze azért beszélek múlt időben mert a kutyát ellopták tőle=(szegény pedig azért ki lehetett bírni,amúgy meg nem értettem azt az embert,minek tenyészti őket ha így beszél rólukxĐ
2010. aug. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nagyon szeretnek szaladgálni, (enyém ugatni is), nagyon okosak, hamar tanulnak

a "féltékenység" az csak nevelési hiba, ilyenektől nem kell tartani :)

fontos, mint minden kutyánál: jól szocializáld, és neveld meg..

mivel nagyon mozgékony kutya, fontos, hogy jól lefáraszt naponta (séták, játékok), és legyenek saját játékai is, mert különben a cipőiteket, vagy a plüssállatkáitokat fogja szétrágni!

jó kutyázást! :)

2010. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt egy jellemzés : [link]
2010. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi szépen a válaszokat:)
2010. aug. 5. 12:34
 8/8 Akiteki ***** válasza:

[link]

Van fórum is, érdeklődj a tenyésztőktől.

2010. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!