Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes kutyanapközibe adni a...

Érdemes kutyanapközibe adni a kutyát?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 22:50
 1/4 drunkyby válasza:
65%
Nem, sok pénz, persze ha van rá akkor rajtad áll, de Te nem tudsz vele napközben foglalkozni vagy miért akarod beadni?
2020. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha szeparációs szorongása van, vagy ha napközben órák hosszat van bezárva a lakásba, akkor igen. Egyébként jobb, ha Te foglalkozol vele, mert egy kutya a gazdája társaságában szeret legjobban lenni.
2020. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Én néha berakom a kutyáimat (2 van egyébként) ha összejön 1-1 hosszabb munkanap, vagy csak egyszerűen ki akarok kapcsolódni kutyatlanul. Szerintem ezt a havi 1-2 alkalmat megéri az ára, bár én kisvárosban élek, itt jóval olcsóbb, mint pl.Budapesten.
2020. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Én megbízható helyre, ahol ismerem, aki vigyáz a kutyára (tréningezni is hozzá járunk) oda adom be nagyon ritkán, ha valami olyan alkalom van vagy olyan munka, ami miatt nem tudnék aznap érdemben foglalkozni a kutyával, de ez kb. félévente 1 alkalom és tényleg olyan ember vigyáz rá, akivel heti rendszerességgel találkozunk évek óta, a többi kutyát is ismeri, mivel közös képzésre is járunk velük, szóval egyáltalán nem idegen neki sem a környezet, sem az ottaniak. Vadidegen helyre soha nem adnám be. Amúgy 3.000ft/alkalom, Budapest közelében, nekem ennyit megér, hogy foglalkoznak a kutyával, ha én nem tudok.

Egyébként "csak úgy" azért nem adom be, mert tényleg jól lefárasztva kapom vissza, olyankor már érdemben semmit nem lehet vele csinálni, és nyilvánvalóan alapvetően meg azért tartok kutyát, hogy sétáljak, játsszak, tanuljak vele, nem azért, hogy elnyúlva aludjon mint egy zsák krumpli :D

2020. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!