Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jellemileg a Golden...

Milyen jellemileg a Golden Retriver?

Figyelt kérdés
helló!!kapni fogok jövőhéten egy goldit,sokat hallottam már róluk,hogy:vakvezetők,nagyon okosak...stb.Azért mégis ha valaki valamit még tudna mondani vagy esetleg vannak valamelyikőtöknek akkor kérlek meséljetek róla.
2010. aug. 5. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:

De jó neked! Amit hallottam róla: emberbarát. Gyorsan tanul.

Barátságos, más állatokkal is. Szóval, csupa jót.

Akiket ismerek, ezt igazolják. Nekem sajnos nincs, de nagyon szeretnék.

2010. aug. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy Golden retrieverbe nem fogsz csalódni!

Hihetettlen emberszeretők, kitűnő sporttársnak. Kisgyerekek, más állatokkal (kutyákkal,cicákkal) kitűnően kijön. Nagyon gyorsan tanul, hihetettlenül jól képezhetőek. Mozgásigénye rendkívül nagy, mindig társaságba vágyik, őt nem lehet egyedül nagyon sokáig hagyni, mert megvadulnak a magánytól.

Én csak ajánlani tudom mindenkinek aki nem házőrzőre vágyik, hanem egy tényleg családi kedvencre.

Úszni imád, vadászni imád, futni, sétálni imád. Minden ami sport számára jöhet:)

Nagyon sok boldogásgot kívánok hozzá, nem fogsz benne csalódni.

persze őrájuk jobban kell figyleni, nem a házi maradék a vacsorára, hanem minőségi táp, stb stb de gondolom ezt már te is tudod:)

2010. aug. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem Goldim van,kiváló kutya.Nagyon barátságos mindenkivel,talán túlságosan is.Van egy cicám is,együtt alszanak!

Viszont úgy kb.1,5 éves koráig voltak vele gondok,minden növény,virágot szeretett lerágni és gödröket ásott az udvarban,de utána megkomolyodott ma már semmi kárt nem okoz.

2010. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Te nem egy kutyát, hanem egy új családtagot fogsz kapni.
2010. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, valóban jó alaptermészetű kutya, de azért csodát ne várj, őt is megkell nevelni, és szocializálni, különben nem lesz olyan, mint amiket az imént leírtak a válaszolók. (példaként, unokatestvéremék golden retrieverjüket majdnem hogy úgy elkényeztették, mint az 1-2-3 kg-os kutyákat szokták; aminek az eredménye: már messziről ugatja a gyerekeket, ha egy ember megakarja simogatni vicsorog rá, és amikor eljött hozzánk széttépte az udvaron a macskámat)
2010. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,de sajna nem fogom meg kapni=(mert egy Yorkshier Terriert fogok kapni
2010. aug. 6. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!