Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a legaranyosabb kutyafa...

Melyek a legaranyosabb kutyafajták?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem hogy beszerzek egy kutyát, de nem házőrzésre :D


Eleinte német juhász párti voltam, de elbizonytalanodtam mikor láttam egy aranyos kiskutya videót.


Tehát írjátok aranyos kutyafajtákat, amik kiskutyaként nagyon aranyosak, és nem lesznek ilyen kemény felnőttkutya kinézetűek, mint mondjuk egy rottweiler/dobermann...

pl: francia bulldog



2020. aug. 20. 21:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Bichon havanese :)
2020. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%
Bónusz, az uszkár az eggyik legegészségesebb kutya (persze ha megfelelő körülmények közül veszel), a yorki se olyan nagyon beteges de ez is attól függ hogy kitől veszed meg (szaporítótól vettek a szüleim még régen akkor volt 3 éves, immár 9 éves papika lett viszont kicsit sokszor volt beteg de akkor is szeretjük).
2020. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
A kölykök minden fajtából aranyosak, de ízlés kérdése, hogy kinek mi. Nekem azok a fajták tetszenek legjobban, akik formára még hasonlítanak a farkasra/rókára, mérettől, színtől és szőrhossztól függetlenül.
2020. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%
Sheltie?! :)
2020. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon izlés kérdése mert szerintem irtó cuki egy rottweiler felnőtt korában is. De neked a kuvaszt, mudit és a chow chowt tudom ajánlani
2020. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az a kutya a legaranyosabb, akinek a gazdija (tudom, hogy te most szeretnél), a miénk egy mini Yorkie. Semmi pénzért nem cserélném el más kutyára, nagyon hűséges, barátságos, ragaszkodó, és kimondottan hálás, úgyhogy ha olyan háziállatra vágysz, aki nagyon barátságos, és nem nő nagyra, szerintem jó döntés egy Yorkie.
2020. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
53%
Nekem a Husky jönnek be nagyon
2020. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%
Pomerániai törpe spitz, imádnivaló felnőttként is csak jó helyről kell venni nem szaporítótól.
2020. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%

😂 A felnott fekete amstaffomat ma is 5 kulonbozo ember lecukizta.(Milyen cuki! )

Szoval mindenkinek mas a cuki. 😂

2020. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
Foxi 😍 csak az nem kezdő kutyatartóknak való ...
2020. aug. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!