Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky keverék kuyám fel van...

Husky keverék kuyám fel van puffadva,rossz a közérzete és nem tud székelni.. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre teljesen spontán jelentkeztek a tünetek játék után..

Bejött a házba(kinti benti kutya)lefeküdt és azóta csak fekszik,rossz a közérzete,a hasa is fel van puffadva nem tud székelni és egy fél órája vizet öklendezett..

A reggelijét megette és reggel még tök jól volt játszott meg ugrándozott..most meg csak fekszik:(

Mi lehet a baja?:(

És még mielőtt írnátok hogy vigyem orvoshoz az állatorvosunk csak holnap rendel mert szabadságon van így csak holnap tudom elvinni ezért kérek itt tanácsokat.

Egyébként még csak 1 hónapja van nálam a kutyám és nagyon meg vagyok ilyedve mert eddig semmi baja nem volt.

1 éves huky keverék kan kutya.



2020. aug. 25. 11:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért bocsánat csak gyorsan gépeltem
2020. aug. 25. 11:40
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Tünetek alapján gyomorcsavarodás. Azzal viszont nem húzza ki holnapig.


Állatorvos- műtét

2020. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal állatorvos! Ahogy a 2-es válaszoló mondta, ez gyomorcsavarodás lehet.
2020. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felhívni az állatorvos és elmondani neki azokat amiket ide leírtál. Értem én, hogy szabadságon van, de akihez én járok állatorvos a telefont még szabadság alatt is felveszi.
2020. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztosan gyomorcsavarodás. Főleg ha evés után aktívan játszott, rohangált az ezt eredményezheti. Vidd másik állatorvoshoz, nem hiszem, hogy mindenki egyszerre lenne szabin.
2020. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Felhívom az állatorvost hogy sürgős az eset..

2020. aug. 25. 11:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Történés?
2020. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne hivogasd a dokit. Kutya kocsiba be és iràny a lehel út. Ott van rtg, es tudják műteni is.
2020. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kiderült hogy súlyos székrekedése volt és azért puffadt meg kemény is volt a hasam kapott beöntést meg hashajtót és fájdalomcsillapitót..

Szerencsére a kutya jól van már itt alszik melettem:)

2020. aug. 25. 22:58
 10/11 A kérdező kommentje:
A puffadásra csak annyit mondott az orvos hogy lehet evett valamit ami felfújta de már az is elmúlt szerencsére:)
2020. aug. 25. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!