Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky keverék kuyám fel van...

Husky keverék kuyám fel van puffadva,rossz a közérzete és nem tud székelni.. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre teljesen spontán jelentkeztek a tünetek játék után..

Bejött a házba(kinti benti kutya)lefeküdt és azóta csak fekszik,rossz a közérzete,a hasa is fel van puffadva nem tud székelni és egy fél órája vizet öklendezett..

A reggelijét megette és reggel még tök jól volt játszott meg ugrándozott..most meg csak fekszik:(

Mi lehet a baja?:(

És még mielőtt írnátok hogy vigyem orvoshoz az állatorvosunk csak holnap rendel mert szabadságon van így csak holnap tudom elvinni ezért kérek itt tanácsokat.

Egyébként még csak 1 hónapja van nálam a kutyám és nagyon meg vagyok ilyedve mert eddig semmi baja nem volt.

1 éves huky keverék kan kutya.



2020. aug. 25. 11:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy jól van!:)
2020. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!