Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye ezt túl fogja élni a...

Ugye ezt túl fogja élni a kutyánk?

Figyelt kérdés

Tegnap lenyelt egy fel gombot a kutyank, azonnal elvittuk az orvoshoz, ahol meghanytattak de nem jott ki. Mondtak, hogy hagyjuk ott, megtukrozik a gyomrat. Meg is talaltak a gombot de nem tudtak kihalaszni. Ugy, hogy megmutottek de tul keson, mert mar nem volt a gyomraban, tovabb ment a beleibe. Vegig nyomogatták, azt mondták nem hiszik, hogy nagy baj lenne, mert nem ereztek sehol sem.


Azota kokadt, még faj a sebe, de eszik/iszik rendesen. Setalni is le tudtuk vinni.


Viszont az elso kakijaban nem volt benne a gomb es en h*lyet kapok mar. Kerdeztem az orvostol mivan ha nem jon ki. De azt mondta, hogy nem tud vele mit csinalni, es csak akkor hivjam, ha rosszul lenne, hanyna, nem enne, mert akkor valoban eltomitette a belet a gomb.


Jo, de es mi van akkor ha jol van a kutya de meg sem kakilja ki hetekig????



2020. aug. 28. 12:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Semmi. Ha nem szarja ki, de jól van akkor nem tökmindegy????
2020. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Előbb-utóbb ki fogja kakilni, ne aggódj.

Ami bement, az egyszer tuti, hogy ki fog jönni!

2020. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Kitartás!❤
2020. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hat nem tok mind1, mert ha most jol van, ki tudja milyen problemakat okozhat a kesobbiekben ha egy idegen test van a beleiben. Ezert izgulok nagyon, hogy kikakilja :(
2020. aug. 28. 12:41
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges volt szerencsétlent mindjárt megműteni. Hacsak nem valami zsebkutya és egy hatalmas kabátgomb, minimális az esélye, hogy bármi baja legyen tőle. Átmegy rajta 1-2 nap alatt.
2020. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Lehet jelenteni, meg lepontozni, és persze privátban anyázni, ahogy szoktátok!


Kérdező!


Alaposan átkeféltek!


SEMMI baja nem lett volna és nem is lesz, simán kikakálja.

E helyett fosol, és megkínoztattad a kutyádat.

A hentes kolléga meg simán megcsinálta, hogy levegyen lóvéval.


Mennyit kért? 100? 150+?


Egy állatorvos.

2020. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem,hogy mégis miért kellett szerencsétlen kutyát rögtön műteni...egy fél gomb nem olyan nagy,hogy ne tudjon kijönni a másik oldalon,és még nem is éles,hogy amiatt kelljen aggódni...
2020. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

7.-nek.


Ja, csontokból, meg porcokból ennél komolyabbak mennek át rajtuk, és semmi bajuk.

De ugye, ez a modern állattartás.

2020. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen hülyeség volt szerencsétlent megmüteni. Az én kutyám volt hogy a müanyag játékából lenyelt egy darabot, nem is foglalkoztunk vele, pár nap alatt kijött belöle.
2020. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Az én tacskóm egyszer kikapta a kezemből a tömlős májkrém csomagolását és lenyelte, azt aminek van egy kis fém karika a végén lezárásnak. Másnapra meg volt töltve kakival és kijött :D
2020. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!