Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye ezt túl fogja élni a...

Ugye ezt túl fogja élni a kutyánk?

Figyelt kérdés

Tegnap lenyelt egy fel gombot a kutyank, azonnal elvittuk az orvoshoz, ahol meghanytattak de nem jott ki. Mondtak, hogy hagyjuk ott, megtukrozik a gyomrat. Meg is talaltak a gombot de nem tudtak kihalaszni. Ugy, hogy megmutottek de tul keson, mert mar nem volt a gyomraban, tovabb ment a beleibe. Vegig nyomogatták, azt mondták nem hiszik, hogy nagy baj lenne, mert nem ereztek sehol sem.


Azota kokadt, még faj a sebe, de eszik/iszik rendesen. Setalni is le tudtuk vinni.


Viszont az elso kakijaban nem volt benne a gomb es en h*lyet kapok mar. Kerdeztem az orvostol mivan ha nem jon ki. De azt mondta, hogy nem tud vele mit csinalni, es csak akkor hivjam, ha rosszul lenne, hanyna, nem enne, mert akkor valoban eltomitette a belet a gomb.


Jo, de es mi van akkor ha jol van a kutya de meg sem kakilja ki hetekig????



2020. aug. 28. 12:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
70%
A gombot, ha ketté is tört, rommá marja a gyomorsav, így nem bántja a beleket. A dokid meg egy sfej, hagyd ott.
2020. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21: Ezt gondold át még egyszer. Bizonyos értelemben még szerencse is, hogy a testen belül nem marja semmi a műanyagot, mert a felszabaduló mérgező anyagoktól pillanatokon belül elpusztulna az állat. Vagy ha nem is ebbe, akkor a felszabaduló hőtől.
2020. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A lepontozásomat pedig köszönöm az előző oldalon, úgy látom sokan nem értelmezték, amit írtam. Természetesen én is feleslegesnek tartom a műtétet, de erről hadd ne kelljen már külön nyilatkozatot írnom (gondolom ezért lettem lepontozva, mert azt hitték, hogy én az orvos mellett állok)...
2020. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!