Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz és csivava mellé tacskó...

Mopsz és csivava mellé tacskó vagy havanese? Ti melyiket javasolnátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A fajtáik ellenére sokat sétálunk (napi kb 2 óra) és rendszeresen járunk kirándulni is. Olyan kutyát szeretnénk harmadiknak, aki szintén szívesen jönne velünk. Járunk erdőn, mezőn, tóparton. Láthatóan élvezik.


Havanese esetében csak a szőre miatt vannak kételyeim. Mármint tudom, hogy kozmetika igényes, cserébe nem hullik, de sosem volt hosszú szőrű kutyám. Tacskóból kaninchen vagy törpe méret jöhet szóba, rövid, esetleg szálkás szőrtípussal.



2020. aug. 28. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a havanese jobban passzol melléjük. A tacskó eredeti funkcióját tekintve vadászkutya, így erősebb lehet benne a vadászösztön.
2020. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is havanese
2020. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
2 kutya miért nem elég?
2020. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
A tacskó szerintem könnyen zsákmánynak nézné a csivavát. Ő ugyanis kotorékkutya.
2020. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
3 vagyok. Tényleg érdekelt volna a válasz. :/
2020. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tacskó jobban beleillik a képbe.
2020. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!