Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bűntudatot van, hogy csak...

Bűntudatot van, hogy csak kölyök kutyát fogadnék örökbe?

Figyelt kérdés
Eddig idősebb kutyáim voltak többnyire, de most már nagyon szeretnék felnevelni egy kölyköt. Azonban minden alkalommal fellebegnek előttem az idős, vak kutyák képe, akiket valószínűleg senki nem fogad örökbe. Azonban nem akarok olyan kutyát hazahozni, akivel kompromisszumot kell kötnöm, mert az egyikünkek sem jó. Mit tegyek?
2020. aug. 29. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Ne haragudj, de kérdésed olvasva nekem nincs bűntudatom.

A továbbiakban pedig azt teszel amiit szeretnél.

2020. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk a kompromisszum pont nem jó indok, mert az aztán csak a kölyökkel van igazán!

Ellenben számomra minden kutya egyenértékű és ugyanolyan boldog életet érdemlő, ha kölyök, ha aggastyán. Nem lenne bűntudatom. Te ráadásul több idős kutya életét is megszépítetted már, semmi okod szégyenkezni.

Ha megengedheted magadnak, örökbe fogadhatsz egy kölyköt és egy időset is esetleg.

2020. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalan ne legyen bűntudatod. En tudok olyan kutyáról akit kölyökkent se fogadták örökbe és 13 évig élt menhelyen amíg meg nem halt. Persze ez ritka eset de egy kölyök kutya is megérdemli a tőrődés és a gazdit
2020. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
*bűntudatom
2020. aug. 29. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, fogadj örökbe nyugodtan kölyök kutyát. Neked is jár egy kis vidámság plusz problémák ami egy fiatal egyed velejárója! Kívánom töltsetek el nagyon-nagyon sok évet együtt jóban- rosszban!
2020. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően, kutyát azért tart az ember, mert örömét leli benne.

Ha neked, most úgy érzed, hogy kölyökkutya lenne a megfelelő, hozz kölyköt.


Nem kell ezt az egészet túlgondolni. Bizonyos kompromisszumok elfogadhatók (váltott műszakban dolgozok, nem veszek malit pl.) de azért ne érezz bűntudatot, mert olyan kutyát vennél magad mellé, amilyet szeretnél, hovatovább, tetszik.

2020. aug. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe kölyköt
2020. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En meg kolykot nem akartam. Nekem az a nyug. Egy kamasz kutyat vettem tenyesztotol. Nem ivartalanitottam es nem verem meg. Sokat futunk es kovetkezetes szabalyzattal,jutfalatokkal tanitom. Egy felnott kutya konnyebben megerti es megcsinalja a feladatokat. Ertekeli a gazdat es a torodest.
2020. aug. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!