Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan indokotok arra, ami...

Simon Petrikov kérdése:

Van olyan indokotok arra, ami miatt szeretitek a kutyátokat, amit egy kicsit szégyelltek?

Figyelt kérdés
Nekem van, én például részben azért szeretem a kutyámat, mert lehetek akármekkora szerencsétlenség, ő akkor is szeret.

2020. aug. 30. 21:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Én egyáltalán nem érzem cikinek, hogy szeretem a kutyámat. Van férjem, vannak barátaim, családom, amibe a kutyánk is beletartozik. Miért kellene emiatt szégyenkezni? Akinek ez nem tetszik, azt nagy ívben kerülöm és nem is érdekel a véleménye, a barátainknak is vannak állataik és ugyanúgy családtagnak számítanak.
2020. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a kutyámat, mert egy kicsit rajta is kiélhetem a gondoskodási vágyaimat, de sok barátom szerint kutyab*zi vagyok emiatt.


Például szeretek venni neki dolgokat, mint póráz/nyakörv szett, ilyen játék, olyan játék, egy kicsit másabb jutifalat, és szeretek vele együtt programokat csinálni. Kocsikázni egyet, mert azt nagyon szereti.


És hülyének néznek, ha ezt bárkivel is megosztanám, mert "csak egy kutya". Igen, tényleg csak egy kutya, de az enyém, és neki tök mindegy, hogy piros (nem is látják ezt a színt 😂) vagy rozsdás láncpóráza van, és hogy egy ócska gumipapucsot vagy egy dinoszauruszt nyúz (mindkettőt tönkreteszi) de nekem nem.


Más nő magának szeret ilyen sminket, olyan hajgumit venni, én szeretem, hogy a kutyámra is áldozhatok.

2020. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a kutyámat. A gyerek már felnőtt, saját életét éli, nem akarok több gyereket. Valami élőlény még kell az asszony mellé, igaz vannak akváriumokban halaim, őket is szeretem nézegetni, gondozni, de kell valami szőrmók is :) Szeretem, hogy a kutyám hűséges, ragaszkodó, egyéniség, szeretem, hogy lehet vele bolondozni, fel tudja vidítani az embert :)
2020. szept. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért szeretem jobban az állatokat, mint az embereket, mert ők nem bántottak engem még soha.

Nem vertek meg, nem röhögtek ki, nem tettek rám megjegyzést, ellentétben az emberekkel.

2021. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!