Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyakorikérdéseken kívül...

Gyakorikérdéseken kívül tényleg van olyan, aki minden nap leviszi a kutyáját 2-3 órákat sétálni?

Figyelt kérdés
Itt sokan válaszként ezt írják, de hogy kivitelezhető ez egyáltalán?

2020. aug. 31. 15:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

A napi összes séta idejét összeadva 2-3 órára gondolsz vagy egy-egy séta 2-3 órás?


Ha valaki leviszi egy nap háromszor és ebből mondjuk 2 séta rövidebb fél órás és egy nagyobb 1 órás simán kijön. Sőt még soknak sem mondható.

2020. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
Az ki van zárva, mert nem tudom.
2020. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Én minden reggel elviszem, attól függően hogy jön ki a lépés, 45 percre minimum de általában inkább 1-1.5 óra. Este ugyanez. Kell neki, és akkor egyébként nyugiban van.
2020. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Összesen 2-3 órára gondolsz?


Mert igen, van ilyen. Nyilván mindenkinél vannak "lusta napok", mert fáradt, nincs kedve, vagy az időjárás miatt, de ettől függetlenül én is sétálok 2 órát velük naponta. És nem nagy mozgásigényű kutyáim vannak. Hétvégente van, hogy 4 órát is kint vagyunk.


Reggel fél óra, délután 1-1,5 óra, attól függ merre megyünk, este 15p. Munka mellett.

2020. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Előző vagyok. Miattuk egy órával korábban kelek, mint kéne. Munka után nem sétálgatok a városban, nem ülök be enni stb. Hanem megyek haza. Mondjuk ez igazából a kutyák előtt is így volt :D péntekre, illetve hétvégére teszem a programokat
2020. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom... De én pl reggel 4.30tól dolgozok. 3kor kelek. Délután 5-6-7 mire hazaérek. Heti 6 nap.

Nem szoktunk gyakran sétàlni...bàr nekünk 3 teleknyi portànk vsn. 1en van a hàz, a màsik 2 az udvar. Tehát akkor helye van a kutyànak hogy...

2020. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%

2 óra séta 1 nap szerintem minimum egy kutyának.

Reggel fél óra delután 1 óra este fél óra.

2020. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Én összesen 1,5 órát sétálok vele egy nap. Nagyon aktív kutya, tökéletesen elég ennyi séta bármilyen kutyának. A séta nem tévesztendő össze a fárasztással, sporttal, játékkal.
2020. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Minden nap, ha akarnám sem tudnám ennyi időre levinni, mert például a szakadó esőt utálja, amúgy nálunk munkanapokon reggel 20-30 perc, munka után hosszabb séta, bandázás, játék, botrágcsálás, össze tud jönni 2-3 óra, de nem számolom percre pontosan, mert azt hülyeségnek tartom, a kutya érzi, mennyire esik jól neki kint lenni, ha nem akar sokáig, nem erőltetem, ha szakad az eső, gyökeret ereszt még mielőtt kilépünk az épületből, szóval olyankor csak úgy tudom elintézni a pisit, hogy ölbe kapom (ha kutya WC-re elvégezné a dolgát, még ennyire sem erőltetném a szakadó esőben kimenetelt, annyira utálja, nem fél a vihar zajtól, csak szarrá ázni nem szeret, kóbor kutya volt, fene tudja, mit élt át, amiért ez kialakult nála, de az is lehet, hogy nincs ilyen magyarázat), meg azért nálunk vannak időnként hétvégi túrák is, és azok után pár napig ki van dőlve a kutya. A reggeli munka előtti séta kötött egyedül, mert a munkahelyem nem alkalmazkodik hozzám, be kell érni legkésőbb x időpontig, én ráadásul tömegközlekedéssel járok, szóval azzal számolni kell, ezért rövidebb a reggeli séta, munka után viszont már nem sietek időre sehova, úgyhogy jobban ráérünk kint lenni. Viszont késő este, éjszaka már nem viszem ki, mert akkorra már bekuckózza magát, és hiába noszogatnám, alszik.
2020. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként a gyakorin kívüli hozzáállás érdekel, nézd, ez viszont változó, én ahány kutyást ismerek, mindenki másképp oldja meg, és ezek között van mindenféle ember, van, aki még a beteg szomszéd néni kutyáját is sétáltatja, mert van ideje, hogy besegítsen. Azt nem tudom, hogy ezek közül van-e, aki gyakorin fent van. Szerintem az a legjobb, ha a saját kutyánkat figyeljük, kiismerjük, felismerjük a jeleket, ha elég, akkor is, ha ő még menne, mert ez is fontos, főleg, amikor hőség van, vannak olyan kutyák, akik nem tudnak leállni, az enyém szerencsére nem ilyen, ő simán kifekszik, és néz rám szépen, hogy akkor most ő itt pihen, de vannak olyanok, akik rosszullétig képesek melegben is rohangálni, és a gazdinak kell észnél lenni, hogy megelőzze a bajt, és fárassza másképp.
2020. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!