Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 eves kutyuskank suket mint...

7 eves kutyuskank suket mint a nagy agyu, kb harom meternel tovabb el sem lat?

Figyelt kérdés

egyszeruen ha orditok azt se hallja meg csak nehezen,meg csak het eves es nagymamam 11 eves kutyaja jobban van mint o.A bundajat is ragja,gyogyszereztuk is,oltasait rendesen kapja,kapott vitamint,szornovesztot,bolha ,atkairtoval lett furdetve es folyton nyuszog

a kerdes:erdemes igy elnie ha nem segit egyszeruen rajta semmi es suket is meg egyre rosszabbul lat?csak szenved vagy van ertelme elnie?ha csak szenved el altattatjuk.Ezen gondolkoztunk ma,hogy van e meg ertelme igy elnie



2018. okt. 5. 22:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
egesz ejjel nyuszog es olyan szinten alszik nappal meg ejjel ha elalszik hogy tobbszor hittuk azt hogy meghalt es ugataskor se hallja meg ha raszol valaki,oda kell melle allni es valami seprut vagy botot meg kell emelgetni.De nappal ugathat de ejjel azert szoluni ra.
2018. okt. 5. 22:14
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

7 éves kutya még nem elaggott korú.

Megérdemelne egy teljes kivizsgálást bárhol, ahol megfelelő felszereltsége van a rendelőnek.

2018. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hat az lesz mert nagyon szenved es az elozo gyogyszerelesek se ertek semmit
2018. okt. 5. 22:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne? A kutyák, amúgy se látnak túl jól. Ha a szaglása még megvan, akkor akár teljesen vakon is jól eltájékozódik. Én úgy gondolom, ha a saját életterében jól boldogul, akkor felesleges sürgetni a halálát. Amúgy meg, ennyi erővel, ha valaki vak, siket vagy a kettő együtt, akkor már nincs értelme élnie?

Rágja a bundáját, azt írod. Nem allergiás véletlenül? Ahogy így tájékozódom, azt vettem észre, hogy egy csomó kutyának pl. csirke allergiája van vagy a rossz minőségű szójás tápokat nem bírja stb. Jó minőségű ételt kap vagy valami tesco gazdaságos szintűt? Állatorvos mit mondott, mi baja? Egyébként erről a témáról beszélhetnél az állatorvossal is. Végül is, ő látja a legjobban a kutya állapotát.

2018. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ezeken kivul az etvagya rohadt jo,imad morogni es jatszani is
2018. okt. 5. 22:30
 6/11 A kérdező kommentje:
hu nem eszik tapot mert nem ette meg soha,inkabb ilyen etelmaradek evo ,de akar mikor kapott tapot nem szivesen ette meg.Allergia,de nem tudjuk milyen.Gondoltunk arra,hogy csirke,de mindez ket eve kezdodott mikor kapott uj eves oltast.Valami a vereben lehet mert nem kiskoratol tart ez es az etetese nem valtozott kiskoratol
2018. okt. 5. 22:32
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne lenne értelme az életének?! Pláne ha elvinnéd kivizsgáltatni, megnézetni a fülét - hátha csak a beszáradt fülzsírtól nem hall, téged olvasva simán el tudom képzelni, hogy ennyire elhanyagold szerencsétlen kutyát - illetve bőrkaparék vizsgálatot végezni, miért rágja magát. De csak hallgasd tovább, hogy fájdalmában sír. Veled is csak többen vagyunk, pffffff.........
2018. okt. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak annyit fűznék még hozzá, hogy az allergia bármikor kijöhet. Ha az embernél így van, akkor gondolom a kutyáknál is. Van olyan ismerősöm, akinél 35 éves korában jelentkezett az allergia, pedig előtte semmi baja nem volt.
2018. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vigyétek el olyanállatorvoshoz ahol rendesen megvizsgálják, érdemes rászánni a pénzt. A legtöbb állatorvos az ilyen komplexebb problémához nem ért, mert alig találkozik vele. Nem tudom az ország melyik részén laktok, de van néhány hely ahol foglalkoznak az ilyenekkel.
2018. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a normalis valaszoloknak koszonom a valaszokat.a tobbinek meg uzenem: ha nem erdekelne es egybol el skarnam altatni h ne legyen ra gondom szerintetek megkerdeznem???Mehettem volna en egybol altatni de nem tettem...eleg volt mar egyszer is az hogy nem volt valasztasom mikor a kishorcsogomet el kellett altatni,nagyon megviselt..de neki daganata volt es erotlen volt,nem evett,nem ivott es mindenki mondta h erosodnie kell kb ket honapot es muthetik,de oreg volt es gyenge,fajt mindene es alig elt mar,rajta lattam hogy nincs mentheto mar,inkabb at altatast valasztottam..megviselt es nem akarom egybol altatni a kutyamat is ha van mas ut
2018. okt. 6. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!