Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull vagy amstaff gazdák...

Pitbull vagy amstaff gazdák válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Nemrég tettem fel egy kérdést, de ez most lényegtelen.


Szóval, mit gondoltok erről a kutyusról? El lehetne vinni versenyekre?


[link]


Pozitív és negatív kommentet is elfogadok, a lényeg hogy őszinte legyen. Egy kicsit túlnőtte a normál méretet

(8 hónapos 58 cm) de ezen kívül szerintem bájos kutya. Mondjuk engem a mérete sem zavar hisz így-is úgy-is szeretem.


A második kérdésem az lenne, hogy milyen edzéseket ajanlotok? Szeretném ha erősödne egy kicsit. (Igen tudom hogy csak egy éves kortol lehet) Csak azt szeretném hogy a feje és a mellkasa szélesedjen egy kicsit. És persze izmokat rá. Ismerek edzési formákat, csak azt nem tudom hogy melyik, edzés melyik testrészét erősíti a kutyának.


És az utolsó (ami csak egy kérés) ha pitbull/amstaffotok van, küldenétek róla képet? (De ha más bull tipusú van pl:.Bull terrier azt is szivesen megnézem ^^)


A válaszokat köszönöm szépen! És az esetleges helyes írási hibákat sajnálom! (Többször is végig mentem rajta, dehát én is emberből vagyok 😁)



2020. aug. 31. 21:05
1 2 3
 21/22 Családom válasza:

Szia. Nekünk sokszor volt pitbull kutyánk. Most is éppen egy 5 hetes kis pitbullunk van.

Nagyon szép a kutyusod.

1. Sokat húzasd szinte minden nap vastag tömőr lanccal, de arra figyelj, hogy ne nagyon erőlködjön. Az a mellkasát és az első hátsó labait erősítí.

2. Sokat játékosan tréningeltesd pl. Ugorjon fel malamiért mondjuk amit egy fára rögzittetél mondjuk rongyot, hogy fel ugorjon érte. Ez a fizikai erejét is erősíti és a tartását es persze a lábait.

3. Rágjon sokat, de ne túl erős csontott vagy egyéb dolgokat ki ne törjön a foga. Ez az álkapocs és a pofa erősegét és még kicsit a nagyságán is segít.

Sokat maszírozd a kutyának azokat a test részeit amivel éppen foglalkoztok az segít neki, hogy ne legyen erős izomláza és ezzel fel lazítod az izmait és könnyítesz rajtuk ( de nem mindig jó neki, de ezt majd látod rajta).

Jó kutyazást és jó egészséget kívanok nektek!😀 Szép napot.

2021. febr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! És viszont kívánom a kis piteddel 😄
2021. febr. 26. 10:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!