Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Össze szoktátok szedni ti is...

Össze szoktátok szedni ti is a dog-pooszedlit, ha a kutyusotokból kiesik útközben?

Figyelt kérdés

Nálam mindig van zatyesz, de alkalom adtán nagyon nehéz közterületi kukát találni, amibe elhelyezhetném ezt a fertőző anyagot.


Nektek milyen tapasztalataitok van ezzel kapcsolatban és milyen településen éltek? Én városban (sárvár).



#anyag #ürítés #pooszedli #zatyesz
2020. szept. 2. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Óriási a kérdés megfogalmazása!! Köszi!! 👏👏😅
2020. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Kutyakötelességed a saját kutyád kakiját összeszedni. Az már a te dolgod, hogy keress a csomagnak szemetesedényt. Nem is értem a kérdést. Eddig otthagytad az uton amerre lófráltatok?( Tatabánya )
2020. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Városban élek és kistestű kutyám van, ezért nem megyünk nagy sétákra, így össze szoktam szedni, úgyis hamar hazaérünk és eldobhatom, addig cipelgetem. :D Akkor nem szoktam összeszedni utána, ha hatalmas gazba kakál, mert amekkorát egy ekkora kutya "alkot" egyrészt ki sem tudnám kapirgálni a gazból, másrészt ott úgysem járnak emberek, belelépni nem tudnak.
2020. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akármelyik kukába ki lehet dobni és normál esetben nem fertőző az ürülék.
2020. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Mindig összeszedjük. Van több zacskó is, és ha mást nincs akkor zacskó a zacskóba és addig viszem a kezemben amíg megfelelő helyet nem találok neki. De volt már, hogy kénytelen voltam betenni az autóba és haza vinni mert nem volt kuka. Egyébként egy jól tartott, egészséges kutya "ürülékében" (bélsár) nincs humán patogén, emberre nem fertöző de nem túl guszta az tény.
2020. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szilárd állagú, akkor mindig összeszedem, ha nincs kuka, akkor cipelem addig, amíg kukát találok, ha megy a hasa valami miatt, amit nem lehet felszedni, mert szétfolyik, akkor meg ha van nálam víz, akkor lemosom (kiránduláson vagy nyáron a nagy melegben szokott lenni nálam ivóhátizsák), ha nincs, akkor elfedem földdel, nyilván ez utóbbi akkor opció, ha földes-füves részre végezte a dolgát, a betonról mindig eltakarítom, bár betonra csak akkor végzi a dolgát, ha nincs más.
2020. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%

Én sose szedem össze, undorító...

Le lehet pontozni

2020. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Engem is lepontoztak pedig én azt írtam, hogy mindig összeszedem és addig cipelem amíg haza nem érek, de hát én vagyok a rossz, mert a térdig érő, kutyát is ellepő gazból nem kaparom ki a kakát.
2020. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
A viselkedésed undorító
2020. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
"másrészt ott úgysem járnak emberek" - Azt te csak hiszed...
2020. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!