Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honna veszel kutyaruhàt?

Honna veszel kutyaruhàt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Érdeklődnék, hol szerzitek be a kutyusnak a kabit? :)


Biztonságos online rendelni ilyeneket?


Egyet próbáltunk egy ismerősnél, abba az van írva, hogy 'M', gondolom akkor 'L' - est kell néznem. Vagy mindenhol más a méret?


2020. szept. 2. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

En rendes uzletben sport markas intelligens ruhat veszek a kutyaknak. Telre is sportdzsekit. Vizallo,szuperkonnyi,gyorsanszarado. Meretre igazitom. Kezzel varrom meg. Valahol gumikotelet hasznalok,gumi szalagot ,golyoszarat stb.


Vannak esokabatjaik,sportpoloik,sportouloverjeik,biciklis kabatjaik. Mindent szinte kezzel varrok rajuk.


Rovidszoru “harcikutyak” es hidegben faznak. . En meg oltoztetem oketelvezettel. ❤️

2020. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Húgom Freshnapban - vagy hogy írják - vett a kutyusának kabátot és pulcsit. De ennyi. Mindezt télire, mert bár rövidszőrű lakáskutya, nem fogja mindenféle sz*rban járatni. Az a csoda, hogy a nyakörvet fel lehet rá adni, mert konkrétan semmit sem tűr meg magán.
2020. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Márkától, típustól függ, hogy mekkora méretet kell választanod.


Az enyémnek két kabátja volt:

- a vastagabbikat boltból vettem, be lehetett vinni a kutyát, addig próbálgatni, amíg az egyik jó nem lett. Az eladó tapasztalt volt, segített. Ha már kiadok érte annyi pénzt, legyen méretes, mozogjon benne könnyen stb.

- a vékonyabbik ez volt: [link] ezt azért szerettem, mert fényvisszaverős és állítható. (Ezt már a vastag kabátja után vettem, az is segített a választásban és ebben is könnyen mozgott.)


A pulcsijai párszáz forintért Kínából jöttek. Ott külön érdemes figyelni a méretre, a 12kg-s keverékemnek simán xl-es pulcsi kellett.

2020. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én neten rendelek aliexpressről. Ott a méretek is fel vannak tüntetve csak meg kell mérned a kutyát egyes helyeken.
2020. szept. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, mentek a zöldek. Esetleg konkrét oldalt tudtok ajánlani? Aliról volt ami nem jött meg, így inkább tényleg megbízható oldalt keresek.
2020. szept. 3. 06:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 30 kilósom van, de van télre egy vízhatlan kabátja, mert sokat járunk túrázni a hóban is és nem szeretem ha átázik a bundája.


Én is az Aliexpressről rendeltem egy vízhatlan fekete ruhát, amin van fényvisszaverő is.

2020. szept. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!