Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen malamut ebben a...

Ez milyen malamut ebben a videóban, hogy ennyire óriási lett? Sejtem, keresztezés eredménye,de a világban hol keresztezik a malamutokat, hogy ilyen óriásiak (és nagyon nem malamut "szőrűek") lesznek? Mert egyre több ilyen (nagy) malamut videót látni.

Figyelt kérdés

[link]


Nem az életkor rövidülés, sem a méretéből adódó (mert mindkettő adódik ám!) esetleges egészségügyi problémák vannak fókuszban a kérdésben, csak a hol. El nem tudom képzelni kik (mely nép) állampolgárai a célközönsége ezek keresztezéseknek, akikért megéri csinálni, fogalmam sincs kik vágyhatnak nem malamut malamutokra.



2020. szept. 8. 17:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Alaszkai óriás malamut szóval gondolom alaszkában
2020. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Annyira azért nem nagy. Szerintem fajtiszta.
2020. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze hogy fajtiszta hiszen kutya, a kérdező abban kételkedik hogy fajTA tiszta
2020. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Thunderfairy ***** válasza:
11%
Ekkora kutya nem létezik. Ti tényleg elhiszitek???
2020. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Miért lenne keverék? Láttál már fajtatiszta malamutot?

Hosszú a szőre,nagy testű. És igen ennyire.

A Husky a kisebb, rövidebb szőrű,szerintem kevered azzal.


Ha nem fésülöd vedlési időszakban akkor mindegyik így néz ki, az enyém is.

És nem, nem kell támadni, nem szaporítótól van :'D

2020. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Sok fajtának van hosszú, hosszabb vagy rövidebb, rövid szőrű változata anélkül, hogy az keverék vagy (egyes esetekben) különálló fajta lenne.

A malamutnak is van, de nálunk nem elterjedt ettől függetlenül nem keresztezett vagy nem létező fajta.


A németjuhásznak van rövid, középhosszú és hosszú szőrű változata is.Csapott és egyenes hátú is,mégis mindkettő ugyan az a fajta,teljesen más küllemmel.


Láttál már skót juhászkutyát? Lassie? Gondolom nem sokan tudják, de annak is van rövidszőrű változata.


A Border collie is van egészen rövid és középhosszú szőrben is.


Nálunk sok minden nem elterjedt. Európai kutyafajták sem mindig egyeznek meg az amerikai vagy Ázsiai kennelek egyedeivel. Kinológiát tanulj, és tudni fogod mikor melyik keresztezett. :D

2020. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a videón lévő kutya nem keverék, hanem fajtatiszta. A malamut alapból nem kisméretű, erre még rátesz az is, hogy ez a kutya hosszúszőrű - ami szintén előfordul fajtatiszta kutyáknál, de kiállításokon kizáró hiba -, illetve optikailag még az is dob a képen, hogy a mellette ülő lány valószínűleg elég alacsony.

Egyébként a kínaiak valóban össze-vissza keresztezik őket a tibeti masztifokkal és egyéb fajtákkal a méretnövelés miatt, szerintem is borzalmasok azok a kutyák.

2020. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Sima malamut
2020. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

De ez már biztos nem "sima" hosszúszőrű malamut...


[link]


Vagy még ez is fajtatiszta...?

2020. szept. 8. 20:49
 10/21 A kérdező kommentje:

Nekem az előtérben levő sem tűnik fajtatisztának...


[link]


Ugye nem én látom ezt a két ebet rosszul?

2020. szept. 8. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!