Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hetes magyar vizslák,...

2 hetes magyar vizslák, elpusztult az anyjuk, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem hirdetős oldal. Egyébként szerintem tényleg ötleteket is lehetne neki írni, mert ez így tényleg durva lehet.


‎"Magyar Vizslakutyusok gazdit keresnek!! Az anyjuk elpusztult 16(!)kölyköt hagyva maga után! 2 hetesek, még cumisüvegből kell etetni őket, de a jelenlegi gazdi nem bír velük. Ha nem találnak gazdát, elaltatják őket!! A kutyákat ingyen el lehet vinni!! (és ha tudjátok

......hirdessétek!......-...köszönöm)

Érdeklődni: ...bodabarbara89@gmail.com"


2010. aug. 6. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vidd el az állatkórházba, hívd fel a tenyésztőjét és kérj dajkakutyát
2010. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már írtam neki, ez ugyanaz a hoax, ami egy jó ideje kering. Minden kutyusnak lett gazdija, mikor aktuális volt a probléma, és minden rendben velük. Ezért kell dátumot, és lejárati dátumot tenni minden körlevélbe, amit indítasz. Nem tudom miért kapott megint szárnyra a hír, de szegény gazdinak biztosan elege van abból, hogy még mindig folyton zaklatják.
2010. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy kiírtátok, hogy lejárt a hirdetés, éppen ki akartam tenni iwiw hírfolyamba és facebookra.
2010. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én meg már ki is tettem néhány helyre. De köszi, hogy szóltál :)

Akkor több helyre már nem teszem ki:D

Egyébként nem ártott volna legalább azt beleírni a hirdetésbe, hogy mikor születtek. Na mindegy.

2010. aug. 6. 13:03
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

16 kölyök .. persze .. miért nem 20 rögtön ..

akkor is baromság volt amikor valaki elinditotta

2010. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Sok szerencsétlen ember minden szemétre ugrik és telespammeli a netet. Úgy tudok haragudni az ilyesmiért! Dátum nélküli felhívásokat eleve figyelmen kívül kell hagyni!
2010. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy ugrunk rá, mert van bennünk jóindulat.

Egyébként ha facebookon, iwiwen minden 5. ismerősömnek ki van írva, akkor miért fordulna meg a fejemben, hogy nem mostani? Szerintem nem ez a logikus.

2010. aug. 6. 13:55
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
A rekordot egy Dán Dog tartja 22 kölykös alomszámmal. Simán el tudom képzelni, hogy 16 kiskutya van egy alomban, bár a Magyar Vizsla nem túl termetes jószág. :) Amúgy én is olvastam már Netboard-on, hogy ezeknek a kutyusoknak már van gazdijuk, de ha nem lennének mindíg lelkes állatbarátok, akik mindenhova kiteszik az ilyen hirdetéseket, akkor lehet, hogy menhelyen csücsülnének a kutyusok.
2010. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is láttam ezt iwiwen. Írhatnának több infót róla. Bár úgy emlékszem kb 2 hónapja is terjedt ez. Azért, ha tényleg igaz, jó lenne tudni a várost.
2010. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Akiteki ***** válasza:

Ezt hívjuk erőszakos gazdakeresésnek.

Elaltatja, ha nem lesz gazdája. Tegye. Még mindig jobb lesz nekik, mint az utcán éhezni.

2010. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!