Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható ez az érdi német...

Megbízható ez az érdi német juhász kennel?

Figyelt kérdés
[link]

2020. szept. 8. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes, hogy tenyésztőtől csak hobbi kutyát vehetsz.

Ha valóban aranykoszorús mestertenyészet akkor rossz nem lehet, de van ott egy pár bibi ami miatt biztos nem őt választanám. Már csak azért is, mert jófogáson hírdet.Nincs saját weboldala, Facebookon se találtam meg őket, ergo az is lehet, hogy valami nem rég alapult kennel így nagyon zsákbamacska.

2020. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ugyanaz a hírdetés más szöveggel. Nekem nem tűnik elsőre rossznak, mondjuk az a Vona "kennel" sem tűnt annak. Aztán savazták az embert rendesen.

Remélem valaki tud majd bő infóval szolgálni. Egy telefont megér?

2020. szept. 8. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dóra ősidők óta németjuhászos. Valamikor minőségi kutyákat tenyésztett. A kutyái etalonok voltak. De az a múlt, sajnos.

Kérdés, milyen törzskönyvet ad most.

2020. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nehéz jó német juhászt venni sajnos. Én is külföldről hoztam.
2020. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy telefont biztosan, meg esetleg egy szemlét is. Megnézed a kutyákat személyesen, ha látsz bármi kifogást úgyis van lehetőséget nemet mondani.
2020. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 Eddigi németjuhászaink nem voltak törzskönyvesek, olcsón lettek véve és csak öreg korukra (12-3)lett probléma a járásukkal. Nyilván nem munka illete nem ilyen show kutyák voltak, vagy hogy mondjam, csak átlagosak kinézetre.

De én most a sajátomnál nem szeretném a véletlenre bízni, tanulékony, jó idegzetű kutyát szeretnék.

Köszönöm a válaszokat.

2020. szept. 8. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!