Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell kis termetü...

Hogyan kell kis termetü kutyát utaztatni kocsiba?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Legcélszerűbb szállítóboxban. Úgy sem rád,sem önmagára nézve nem balesetveszélyes. Kicsi korától szokasd (főleg, ha mégsincs box)úgy, hogy valaki vezet, valaki meg a kutyával foglalkozik: nyugtatja, fegyelmezi, dicséri. Nekem nincs box, én pórázt adok rá, flexit, rögzítem,de van egy kis mozgástere az ülésen, ülés előtt. De én elrontottam, mert nem szokattam kicsi korától a kocsihoz, így a mai napig stresszel, hiába várja a csavargást. Ja, és az első pár út mindig kellemes helyre vezessen (ne állatorvoshoz pl.). Ha kiviszed a természetbe,sétálni vagy más kutyákhoz, akkor jó érzéshez fogja párosítani az utazást.
2010. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én ha kutyával vagyok (nincs jogosítványom) szóval az anyós ülésen ülök és a lábamhoz teszem a kutyát (teljesen nyugodt, mert ha fél akkor is ott vagy te és odabújhat a lábadhoz.) vannak kifejezetten olyan pórázok,vagy hogy mondjam, amit a kocsiban utaztatáshoz használnak. Vagy ölben de az nem a leg megfelelőbb főleg hosszú utaknál. Továbbá ott a kutyaszállító mondkettőtök biztonsága érdekében. Ha hozzá van szoktatva a kocsihoz, láttam már oylat is hogy megkötetlenül az anyós ülésen ült vagy feküdt és nyugodt volt :) vagy ha oylan kocsitok van,aminek a csomagtartója egyben van a hátsó üléssel, úgyértem h pl 3 ajtós :D akkor oda is lehet tenni a kutyát :) sok lehetőség van.
2010. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beatrix17 ***** válasza:
Ahogy a nagyot-csak kisebb helyet foglal...Amugy:hátsóülés,pokróc,vagy kutyahordó!És lehet kapni kutya biztonsági üvet is
2010. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi a hátsó ülésen kutya biztonsági övvel visszünk őket. A boxot én nem szeretem, mert nagy helyet foglal.
2010. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek én még hallotamilyen kutytáskárol is az jo ötlet?
2010. aug. 6. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:

kutyatáska?

mármint oylan mint amibe az iylen csivava féléket viszik?

szerintem az nem jó ötlet, a többi ötlet biztonságosabb, meg ki tudja hogy hogy érzi magát a kutya abban a táskában. lehet nyugtalan lesz.

2010. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem nem ilyen kis pici cuki muki táska ha nem nagy ami olyan mint a box csak puhább
2010. aug. 8. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!