Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről örökbe fogadni?...

Menhelyről örökbe fogadni? Nem néznek állat kínzónak? Hogy tegyem be a kocsiba?

Figyelt kérdés
szeretném megtudni hogy hogyan lehet elhozni egy kutyát a menhelyről. Azt megkérdeztem hogy az örökbe fogadás menete miként zajlik csak még azt nem tudom hogy mivel hozzam el mármint autóval visszük haza csak hogy nyakörv helyett egysoros folytót használnék bár nem szívesen ezt hozzá teszem. Ugyan ott van egy állatbolt a közelben de már szívtam meg úgy hogy lemértem a nyakát és nem állt jól a nyakörv. Természetesen kb. 20-30 percet lenne rajta és csak a kocsiban póráz már van. És azt is szeretném kérdezni hogy hogy gyömöszöljem be autaba mert még a saját kutyámat is nehéz betenni mert még nem ismeri az autót és mikor először betteük nagyon megrémült
2011. jún. 18. 00:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Már tettem fel egy kérdést ez annak a " folytatása" megoldottam a kutyát hogy hova tegyem
2011. jún. 18. 00:16
 2/14 anonim válasza:
46%
Ez most valami vicc???????
2011. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem de eléggé rosszul tud festeni mikor egy kutyát tuszkolok a hátsó ülésre. Ja és a folytó alatt a szöges változatot kell érteni tehát nem a sima hanem a szöges belsejű
2011. jún. 18. 00:20
 4/14 anonim ***** válasza:
fojtót ?:O Veled mi van?:D Jó hogy nem ölöd meg:D
2011. jún. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szöges belsejűt most azt akarod hogy beüljön vagy azt hogy szenvedjen am be kell tuszkolni és kész majd kiheveri az utat mikor költöztünk mi is betuszkoltuk aztán amikor kiszállt 5 perc múlva semmi baja sem volt... És utána még élt kilenc évet(nyugodjon békében)..
2011. jún. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
En nagyon szepen meg kerlek hagyd beken azt a kutyat amit el akarsz hozni a menhelyrol.Es ha mar arra jarsz akkor a te kutyadat vidd be a menhelyre es hagyd is ott,szerintem jobb sorsa lesz.
2011. jún. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Te nem vagy ép az biztos. Én biztos nem adnék neked kutyát. Szöges fojtó??! És elárulnád h mi a jó fészkes fenének????

Egyébiránt a legtöbb menhelyen adnak a kutyához valamilyen nyakörvet. Én is kaptam. Plusz ha van már egy kutyád amelyikkel még nem bírsz... akkor minek még egy.

2011. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
vagy a kérdés és a szöges fojtó megpendítése egyszerű provokáció...
2011. jún. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem a mostaninál használom hanem egy régebbi kutyámnak kellett mert kölyök korában megtámadta egy másik kutya és ráadásul e pit bull volt mármint az én kutyám. De akkor reggel beugrok valami boltba valami egyszerhasználatosért. Aztán elvisszük nyakörvet venni


Amúgy a mostani kutyámnak ilyenje van de csak dísznek: [link]


Tehát nem vagyok állat kínzó csak éppen ilyenek vannak itthon

2011. jún. 18. 01:39
 10/14 anonim ***** válasza:

A menhelyen egész biztosan segítenek neked. Kérd meg őket, hogy segítsenek betenni a kocsiba, illetve kérdezd meg, hogy nem tudnának e kölcsön adni valami nyakörvet, amíg veszel neki sajátot.

Aztán ha megvan, akkor szépen visszaviszed, vagy elpostázod egy köszönő levél kíséretében:) Én így csinálnám.

2011. jún. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!