Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindig elszökik a kutya, mit...

Kisgöncöl kérdése:

Mindig elszökik a kutya, mit lehetne csinálni vele?

Figyelt kérdés

A problema az, hogy nem az en kutyam. Hanem a parom csaladjae.

Sok ideje nem vagyok tagja a csaladnak.

A kutya mindig elszokik folyamatosan, pedig a keritesnel nem fer ki sehol, amikor nem talal mas utat, kiassa magat a kerites alatt, szetszedi a keritest, csakhogy mehessen, mint aki megvan orulve teljesen.

Egy keverek kis testu fiu kutya.

Megkotni nem akarjuk, illetve ebbe beleszolasom sincs nagyon.

Par hete elutotte egy auto, azota santit, de meg ezekutan is minden este elmegy.

Nem csak tuzeles idejen.

Miert csinaljak ezt a kutyak?

Vagy ki milyen modszert tudna erre?



2020. szept. 11. 10:06
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
73%

A kutya nem kerti disz. A normalis gazdi viszi futni a kutyat minden nap a szabadba. Foleg a kiszestut,akinek napi km igenye van...


Ez biologiai szukseglet,nem hutlenseg meg neveles kerdese. 😂😂

2020. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:

Neked se lehet sok dolgod a haz korul meg talan nem is dolgozol, de nem mindenki er ra ennyire, hogy mindennap tobb kmt maszkaljon jo kedveben.

Te biztos mindennap kutyat setaltatsz.

2020. szept. 11. 12:37
 43/58 anonim ***** válasza:
71%
Kerdezo, konyorgom, ne ellenkezz mar itt mindenkivel :D Igen, a napi seta meg kert eseten is kotelezo lenne alap esetben, es igen, munka mellett, gyerek mellett, minden mellett. Aki felelos allattarto,az ezt tudja, es ennek tekinteteben vallal be egy kutyust. Csak fogadd ezt el, es kesz. Az mar mas kerdes, hogy nagyon kevesen alkalmasak a kutyatartasra. Azonban nyilvan mindenki ugy eli az eletet es neveli a kutyajat, ahogy akarja, de ugyebar mennyi a te kerdesedhez hasonlo kerdes is szuletik az oldalon, pont emiatt, mert sokan keptelenek alap szinten is foglalkozni a kutyaval, es latod mennyi baj van ebbol. Tudom-tudom, nem a te kutyad, en nem hibaztatlak teged, a parod csaladjae lenne a felelosseg.
2020. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem...

Miért nincs (normális) kerítés?

Miért nem pórázon, hámmal sétáltatják?

Miért napi 24 órát dolgoznak ill. ilyen munka mellé minek kutya?


Napi egy vagy két rövid, félórás séta simán belefér munka mellett is, hétvégén meg lehet menni több órát.

Vagy akinek nem fér bele.... hát, nem kötelező állatot tartani.

2020. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
87%

#44 vagyok

Ja igen, és egyáltalán lett ivartalanítva ez a kutya?

2020. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
84%
Utolsónak: szerinted ha elütötte egy autó és az után sem vitték orvoshoz ivartalanítva van?
2020. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
89%

#46

Sejtem a választ, nyugi. :)

Az eleve sokat elmond, hogy kiemeli a tüzelést, stb...

2020. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
86%

Na akkor rakjuk össze a képet...

Van egy ivaros kutya amit IVARTALANÍTANI KÉNE!!!!

Elütötte egy kocsi és NEM VITTÉK ÁLLATORVOSHOZ!!!!

HETI 2 SÉTA, napi 1 óra séta kéne!

+ játék és agyi fárasztás, semmi gond nem lenne.

2020. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, kérdező. Megkérdezted, miért szökik a kutya es mit csinaljatok, hogy ne szökjön.


Elmondtuk: ivartalanítás, kutyasuli, fizikai és szellemi fárasztás, napi 2-3 séta. Ez van. Ezek tények.


Nem tetszenek a válaszok? Ez van... Akkor továbbra is szökni fog. Nem kell itt vergődni.

2020. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha bent lehetne a házban, akkor jobban kötődne. Az a baj, hogy ez a kutya nem ragaszkodik annyira párod családjához, nem kötődik hozzájuk. Mert nem érzi magát családtagnak, vagyis inkább falkatagnak. Úgy érzi magát, mint egy kivert kutya. És hát az is. Nem érzi azt, hogy oda tartozik. Ha úgy lehetne bent, hogy nem csak úgy elvan magában, hanem foglalkoznak is vele, úgy bánnak vele, mint egy családtaggal, akkor nem akarna elszökni akkor sem, ha épp szabadon van.
2020. szept. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!