Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszédaim örökbefogadadtak...

A szomszédaim örökbefogadadtak a menhelyről egy viszlát, aki ha engem lát mindig nyüszit és át akar jönni az udvarba. Szerintetek mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Régebben egy németjuhászuk volt. Nagyon barátságos, kedves, és intelligens, jól nevelt kutya volt. Egy drótkerítés választja el az udvarunkat, és nagyon jóban vagyunk. Mindig láttam, hogy milyen kedvesen bánnak a kutyával, és nagyon szerették, de sajnos kb. Egy éve betegség miatt el kellett altatni. Már majd 15 éves volt a kutyus. Minden álmuk volt egy vizsla, és találtak egyet egy menhelyen, ezért örökbe fogadták. Ahogy látom vele is ugyanolyan kedvesen bánnak, és szeretik. Viszont, amikor én kint vagyok az udvaron, mindig jön oda a kerítéshez, és keservesen nyüszit ilyenkor nagyon sajnálom. Már többször beszéltem a szomszéddal, de nem tudtunk rájönni, hogy mi a baja. Voltak orvosnál is ő sem talált semmit. A szomszédban szinte állandóan van otthon valaki, tanítják, játszanak a kutyával, és amikor csak tudnak sétálnak vele, szóval nem hiszem, hogy nem lenne lefárasztva. Lehet, hogy valami olyat érez rajtam, ami az előző gazdájára emlékezteti, vagy valami más pozitív emlékre emlékeztetem, és hiányzik neki? Vagy csak ennyire játszani akar?

2020. szept. 13. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja a kutyának. Sok kutya nyüszögős.
2020. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Uj hely, uj gazdik, uj szomszed. Erdekesnek tart, baratkozna veled. A vizslak egyebkent is nagyon emberkozpontu kutyak. Ossze van meg zavarodva, majd megszokja a helyet es teged is :)
2020. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Baratkozni akar. Semmi baja.
2020. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlitasz, avgy olyan a kisugárzásod mint egy régi jó ismerősének.

Vagy rossz ismerősének.


Húzza a hátsóját olyankor?

2020. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem húzza a hátsóját, hanem mászik a kerítésre, próbál átjönni. Lehet, hogy tényleg barátkozni akar.
2020. szept. 13. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!