Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érjem el,hogy a 4...

Hogyan érjem el,hogy a 4 hónapos Yorki a pelenkára pisiljen és kakiljon?

Figyelt kérdés
Amikor sikerül oda pisilnije nagyon megdicsérem és kap egy kis jutifalatot is.Amikor nem oda sikerül nincs dícséret se jutifali.Mégsem tudja összekötni ezt a fejében.Pár hete van nálam és még mindig nem tanulta meg.Lent sosem pisil és nem is kakil.Alig várja hogy felvigyem és végre tudjon pisilni.Mit tehetnék?
2020. szept. 17. 18:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%
Vidd le többet és legyél türelmes. Egy kutya sem úgy születik,hogy pelenkara szokjon.. neveld szobatisztaságra. A pelenka nem az..
2020. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Kösz.Sajnos nem lettem okosabb.Ezekkel tisztában voltam.
2020. szept. 17. 19:03
 3/33 anonim ***** válasza:
63%
Akkor ahelyett,hogy lepontozol,kezd el.. ha kutyát akarsz,neveld! Türelemmel! Nem instára való cukiságot akarsz csak,ugye?
2020. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

Azért nem végzi a dolgát kint,mert a pelenkával bentre szoktatod ...

Így sosem lesz szobatiszta . A kutya alapvetően UTÁL a saját helyén üríteni ,vidd le sűrűn,és lent dícsérd meg ,ne bent a lakásban ha pisil/sz.rik

2020. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%

Tedd el a pelenkát és ne arra szoktasd.Hord le maximum 2-3 óránként amikor amúgyis pisilne.

Egy kiskutya idő igényes nem véletlenül mondják.Ha egyszer pelenkára szoktatod onnan nagyon nehéz le.Az összes szőnyeget és lábtörlőt is annak fogja nézni,minden kutyát aki szobatisztasági gondal jön hozzánk amiatt kell leszoktatni.


Addig legyél lent ameddig nem pisil.Ha pisilt dícsérd meg és vidd fel.Szerinted később fog lent,ha most is csak a pelust erőlteted? :D

2020. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nincs eröltetve de gondolod hogy ez a csepp kutyus megvárja mindig hogy levigyed?Levan persze azzal nincs gond.Azzal van a baj hogy hiába van lent sokat akkor sem végzi a dolgát.A lakásban pedig összevissza.Nem azért van a pelenka hogy ne keljen majd lehordani.Nem az első Yorkim.Sajnos az előző meghalt.13 éves volt.Ő sem volt pelenkás nagykorában.Szóval mielött kisgyereknek oktatnátok nem vagyok az már rég.Sokan használnak pelust ebben a korbab náluk ezért kérdeztem hátha valaki tud tanácsot adni addig is.Nem insta kutya lesz kedves válaszoló.Nálam jobban senki nem utálja azt.
2020. szept. 17. 19:26
 7/33 anonim ***** válasza:
83%
Adtunk tanácsot ,de ha te ilyen okos vagy nem tudom minek kérdezted.
2020. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Kioktatást nem kértem.Tapasztalatot vagy normális hozzászólást.Elfogadom ha másnak igaza van de az ilyen duma hogy eröltetem meg insta kutya..vicc kategória.Aztán még én vagyok az okos🤔
2020. szept. 17. 19:37
 9/33 anonim ***** válasza:
79%
Én pl. tapasztalatot és normális hozzászólást írtam ,meg amúgy a többiek is .
2020. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
31%
Nekem azt mondtak amikor meg nem mehettunk le az utcára es akkoriban meg pelenkaztunk, hogy amikor a pelenkát kicseréled mert mar aktualis … az uj pelenkát egy picit pisizd be az elozo pelenkával, hogy erezze a szagat. Nálunk mukodott.
2020. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!