Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miután meghalt a kutyátok...

Miután meghalt a kutyátok mennyi idő után hoztatok újat?

Figyelt kérdés
Nekem is nemrég halt meg,és kíváncsi vagyok ti mennyi idő után áltatok rá készen.

2020. szept. 20. 10:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még élt a Golden Retriever, mikor a férjem szerzett egy kiskutyát, mert tudta hogy nem sok van neki (15 éves volt) és tudta hogy ha meghal, akkor nem fogok semmilyen kutyát elfogadni, ezért úgy gondolta, hogy lesz idő megszeretni a kicsit, és könnyebb lesz feldolgozni.. Hát őszinte leszek, ez se jött be igazán. Nem tudom úgy szeretni mint a másikat szerettem, hisz 3 hetesen került hozzám, és 15 év, az 15 év. Sokszor gondolkodom hogy egy ugyanolyan lehet segítene, aztán mindig eszembe jut, hogy de akkor mindig ő jutna eszembe róla.

A "pótlék" valahogy nem az igazi, nem szeretném annak használni, így azóta sincs. 1 év telt el..

2020. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. szept. 20. 13:03
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap múlva.
2020. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy év. De: mikor elpusztult a kutyusom, azt mondta a párom, soha többett kutya nem lesz, annyira megviselt engem az elvesztése. Aztán a mostani kutyusomat elkarták altatni én meg megsajnáltam, bár nagyon rossz állapotban volt, de hazahoztam.
2020. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rá 2 napra, de azért,mert akkor már le volt foglalva a másik. Hirtelen ment el a kutyám.
2020. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Utólag is részvétem mindenkinek aki elvesztette a kutyusát. És köszönet hogy válaszoltatok.
2020. szept. 20. 20:43
 17/18 anonim válasza:
100%
A rottweilerünk 13 évig élt velünk. Soha nem volt tőle jobb, szelídebb, ragaszkodóbb, okosabb kutyánk. Kb. egy hónap múlva a lányom szülinapjára menhelyi keverék kutyust kért. Meg is kapta, de hónapokig tartott amíg megszoktam. Aranyos, aranyos, de más, észben és viselkedésben fel sem ér a rotihoz. Esküszöm ez az új kutya magatartásra inkább hasonlít egy macskára.😅
2020. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan 1 hónap után
2021. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!