Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kennel köhögést ugye nem...

Kennel köhögést ugye nem tudom tovább "szállítani" másik kutyának?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés gondolom de most voltam egy kutyánál aki nagyon csúnyán köhög, simogattam össze vissza, viszont van a családban más kutya is és nem akarom, hogy valamilyen módon emiatt elkapja. Ne nézzetek hülyének légyszi, tudom hogy levegőben terjed kutya társaságok között, csak féltem a kutyust.
2020. szept. 22. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha kezet mostál mielőtt a másik kutyával foglalkoztál akkor nem lesz baj.
2020. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Moss kezet alaposan,mielőtt a másik kutyához érsz és nem lesz gáz.
2020. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi akkor megnyugodtam!
2020. szept. 22. 16:43
 4/6 anonim válasza:
71%
Kézmosás, hidrogén-peroxidos fertőtlenítés és minden ok lesz.
2020. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk 3ból egy volt kennel köhögéses. Együtt élnek, de mégse kapta el a másik kettő. Nem lesz gond.
2020. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a kennelköhögés fertőző, de erősen függ az egyed immunrendszerétől az elkapása. A két kutya legyen egymástól elszeparálva, te pedig a beteg után ha mész az egészségeshez alaposan moss kezet és/vagy használj kézfertőtlenítőt.
2020. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!