Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne tenni ilyen esetben?

Mit lehetne tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Lakik a környékünkön egy srác, párszor játszottak együtt a kutyáink, előadta, hogy mennyire szereti a kutyáját stb.

Aztán pár napja mondja egy másik kutyás, hogy látta ahogy megveri az utcán,nagyon meglepődtem nem hittem el, azt gondoltam keveri valakivel.Aztán többen is mondták, hogy kerülik mert sajnálják a kutyát.

Azóta én is 2x láttam, hogy megüti, a kutya egyből földre feküdt "megadta magát" de még akkor is ütötte tovább.

Azóta utána néztem a kutyának van saját Facebook oldala, a srácnak van egy étterme amit a kutyáról nevezett el minden tele csöpögéssel mennyire szereti, így szereti, úgy szereti. Barátnőm azt mondja ha látom kamerázzam le titokban ahogy veri. Nem hiszem, hogy összejönne.



2020. szept. 27. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak nem tudja hogyan kell kutyát nevelni. Rá kéne venni, hogy beiratkozzon egy jó kutyaiskolába!
2020. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha van étterme, Facebook oldala és nem kamu a kérdés kiteheted ide, hogy tudjuk ki az.:')
2020. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Filmezd le ahogy veri a kutyust, majd rakd fel az étterem face-oldalára. Utána rögtön be is zárhat
2020. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
írd le a facebook oldalját!
2020. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mivel bizonyítékom nincs simán beperelhet üzletrontás vagy rágalmazás miatt. Ezért nem rakom ki a facebookjat.
2020. szept. 27. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Na ja,csak ezért.
2020. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha lefilmezed máris van bizonyítékod. HA valóban tenni akarsz azért a szerencsétlen kutyáért, a többiekkel ellentétben, akik pletyizni és elítélni tudják a háta mögött, de hogy tegyenek is érte valamit, az már luxus
2020. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom, csak szörnyű a tudat, hogy addig is veri ez a .... Még ha le is filmezem akkor sem hiszem, hogy bármi is változik...
2020. szept. 27. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Az,hogy itt nyekeregsz,hogy sajnálod a kutyát,meg nem hiszed,hogy bármi is történik,ha te lépsz ellene bármit is nem segít.

Most vagy akarsz neki segíteni és segítessz ahogy tudsz vagy nem foglalkozol a dologgal,mert nem a te dolgod.


Először is rég ki kellett volna írnod legalább ide a nevét vagy az étterem nevét,de még névtelenül sem mersz annyit meglépni,hogy közlöd kivel van bajod,hogy ha egy tőled kicsivel is tökösebb felismeri,látja ,hogy van alapja annak amit írtál legalább rá szólhasson.

"Mivel bizonyítékom nincs simán beperelhet üzletrontás vagy rágalmazás miatt."

Miért perelne be? Ha tényleg van alapja annak amit mondasz egyrészt el se jutna hozzá mielőtt ő léphetne,hamarabb jelentik fel vagy szólnak rá,másrészt ha nincs alapja a dolognak nem fog foglalkozni vele.Pár névtelen troll hol érdekelné.


Másodszor is,ha lefilmezed az alapján egy tőled megint csak bátrabb fel is jelentheti állatkínzásért (mert a bántalmazás már önmagában is annak minősül,nem nevelés verni az állatokat!).


Harmadszor..Kétlem,hogy ez valódi kérdés lenne,megint valaki agyszüleménye.Képzeletbeli állatbarát szuperhősök by Gyakorikerdesek.hu.

2020. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta sajnos csak kutya nélkül látom... Pedig mindig élesítve van a kamera.
2020. okt. 16. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!