Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha a kb 5 hónapos kiskuty...

Baj, ha a kb 5 hónapos kiskutyámat egyedül itthon hagyom ma éjjelre? 6 körül már itthon leszek.

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
mi is itthon hagytuk szilveszterkor :) a miénk 4 hónapos volt. és az egész éjjelt az ajtó előtt átaludta.
2010. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, csak rakj ki neki kaját, piát.
2010. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
rakj neki kaját , vizet és egy kis játékot 3mat kb egy gumilabdát 1 botot és 1 gumicsontot
2010. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké, akkor itthon hagyom rakok le neki játékokat meg kaját, vizet. köszi:)
2010. aug. 7. 16:42
 5/9 Akiteki ***** válasza:

Semmi baja nem lesz.

Kaját nem teszünk ki a kutya elé, csak etetési időben. Vize legyen. Aludni fog, mint minden éjjel.

2010. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Tényleg, ha csak egy éjszakáramész, ne rakj ki neki kaját. Akkor adjál neki, mielőtt elmész, várd meg amíg meeszi, és vizet rakjál ki neki. Meg játékot, ahogy írták. Lehet, h reggelre "bosszúból" bepisil, dehát ilyenek a kölyökkutyusok.:)
2010. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy bosszú vagy nem, de most értem haza és a szobámban 3 szétrágott wc papír guriga darabjai lepik el a földet:D:D
2010. aug. 8. 06:18
 8/9 anonim ***** válasza:
:D
2011. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:
A wc papír nagyon finom lehet. Én a fregoli tetején tartom, különben bárhonnan leszedik. :))
2011. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!