Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pécs környékén hol úszhatna a...

Pécs környékén hol úszhatna a kutyám?

Figyelt kérdés
Most vltunk malomvölgyben, de a halőr elküldött, van valami hely a közelben, ahol nem szólnak érte?
2010. aug. 7. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Orfű? Kozármisleny?
2010. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orfűn, fent a gátnál. Sok kutya szokott lenni. Persze ne akkor mikor sok a fürdőző, mert nem biztos, hogy mindenki örül neki, de amúgy ott lehet Őket úsztatni. Malomvölggyel vigyázni, ott azért szoktak szólni, ha épp rajtakapják az embert.
2010. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 görbe bözske :) ***** válasza:
orfűn! mi is ott szoktuk!és a nagy tónál nem is fürdenek vagyis legális:)
2010. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Orfűn az a baj, h egyből nagyon mély a víz, de megpróbáljuk. Egyébként nem értem, miért ne lehetne Malomvölgyben, nem értem kit zavarunk vele, nyilván nem a horgászok mellett fürdött.. Na de mindegy.

Így lubickol egyébként:

http://www.youtube.com/watch?v=6on6onW1Vko


:)

2010. aug. 9. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:
a kádban??xD
2010. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Orfűn egy kicsivel a szomjas után, fokozatosan mélyül a víz. Mi is oda szoktunk menni.
2010. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne én Pécs mellett lakok.És egy labradorom van.
2010. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok: engem nem zavar Malomvölgyben a kutyus úsztatása, nem azért írtam (főleg, hogy én is gazdi vagyok). Csak hát tudom milyenek az emberek, s sajnos sokszor nem nézik jó szemmel, meg már táblák is kint vannak, még arról is, hogy Malomvölgy területén csak pórázzal mehet a kutya:( Szóval ez az embereknek köszönhető, s tapasztalatból írtam mindezt, hogy sajnos még képesek meg is büntetni:( Holott Kertvárosi gazdi lévén én is az egyik legjobb helynek tartanám Malomvölgyet, főleg, hogy Orfű bármilyen klassz is, elég messze van.

Egyébként a kutyushoz gratulálok, tök jó a videó, nagyon jópofa!! :))

2010. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ja, én sem neked írtam ám, gondoltam, h te is kutyás vagy:)
2010. aug. 10. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!