Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyíregyházán és környékén...

Nyíregyházán és környékén milyen menhelyeket tudtok?

Figyelt kérdés
Nemsokára fogok kapni egy menhelyi kutyust csak még azt nem tudjuk honnan hozzuk el. Tudnátok ajánlani pár menhelyet Nyíregyházán és környékén? Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát.
2011. szept. 17. 08:41
 1/5 Evil válasza:
Nyíregyháza, Csatorna u. 2.
2011. szept. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nyíregyházi vagyok én is! A szarvas utcán/környékén MINTHA láttam volna egy állatorvosi rendelőt vagy valami olyasmit Ha menhelyet keresel, akkor azt tudom, ajánlani hogy a nyírszőlősi utcán végig menve a bicikli út mentén ott fogsz látni egy táblát, hogy ÁLLATOTTHON! Ha nem találsz el odáig akkor leírom neked az útvonalat: Menj el a Nyíregyházi rendőrség kereszteződéséig! Ne menj be az utcába! Ott meglátsz majd az ut szélén egy bicikliutat, kezd el követni! Egy idő után egy vasuti átjáróhoz fogsz érni! Menj tovább kb 500-600m-t a bicikli út mellett és ki lesz írva egy sárga kis táblára, hogy állatotthon, és egy nyíl jobbra! Ott lefordulsz és valahol ott lesz!
2011. szept. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 17. 09:42
 4/5 mudis válasza:

Szia!


Keresd meg a netten a PCAS állatvédő egyesületet,ők segítenek neked.Az én egyik kutyám is tőlük van,a gyepmesteri telep nálatok tele van kutyákkal mindig,a legtöbb nagyon aranyos,kedves..

Ne kelljen már annyi kutyát elaltatni!:(

Évente 400 kutyából több mint 300-at elaltatnak a gyepmesteri telepen,régi nevén sintér telep.

2011. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia rendben megkeresem köszi a válaszod
2011. szept. 19. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!