Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaimádók! Az baj ,ha egy...

Kutyaimádók! Az baj ,ha egy tányérból eszek a kincsemmel?

Figyelt kérdés

Gyönyörű corgi hosszú szőrű, duci, együtt alszunk, stb.

Most ott hagytam az ágyamnál a kajámat, és mire kimentem szívni, visszajöttem, s az ételnek csak a hült helyét találtam.



Azóta engedem egyen ugyan abból a tangyérból, mint én!


2020. szept. 30. 16:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nem nyalja a fenekét. a gerincéből adódóan sem tud összegömbölyödni, másrészt picikora óta velem él, és mosdatjuk rendszeresen.
2020. szept. 30. 16:39
 12/21 anonim ***** válasza:
98%

Ha valóban ennyire szereted a kutyád akkor ne mérgezd az emberi kajával!

A fűszeres, zsíros kaja tönkre teszi a veséjét, máját, plusz elhízik ami 100 másik egészségügyi problémát okoz nála.

2020. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Annyit hozzáfűznék, hogy dominancia szempontjából nem jó ha egy tányérból esztek.

Az ágy is necces, persze egy ilyen kicsi kutyusnál elfér, de a közös tányérnál előfordulhat, hogy nemsokára megmorog majd egy egy ilyen közös eszegetés során.

2020. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Még emberek után sem eszek,nemhogy a kutyámmal egy tálból :D

Mindenesetre neked bajod nem lesz tőle,de a kutyának nem tesz jót az embernek való étel ..

2020. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
Fhú b..d meg. Egyrészt ahogy előttem írták, undorító! Másrészt rengeteg fertozest elkaphatsz tőle. Nem kell hogy beteg legyen hozzá, vannak olyan kórokozók amik a kutyákat nem betegitik meg csak benne vannak de az emberre veszélyes. Nekem is van kutyám, imádom szeretem, mintha a gyerekem lenne, de ez még nekem is durva.
2020. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az "élettársad" hamar feldobja a talpát, ha nem a számára megfelő kajával eteted. Pláne hogy a corgik is elég kényesek tudnak lenni.



Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nálunk is családtag a kutya, jön velünk nyaralni, kirándulni, tengerparta, mindenhova. De vannak szabályok és ha egyedül hagyjuk a kajával sem eszik bele soha, mert tudja, hogy nem teheti meg. Vagyis meg van nevelve.


Egyébként nem, nem ennék egy tányérból a kutyámmal, ennyi erővel a fenekét is nyalogathatnám.

2020. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha annyira szeretnéd mint állítod akkor nem a tányéron osztoznál vele, hanem vennél neki normális kaját. Ez sokkal jobb módja a szeretet kimutatásának. Kivéve persze, ha te is kutyakaját eszel.
2020. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%
Szoval a kutyad a fonok, mivel fogta magat es felfalta a kajadat, te meg ezert megjutalmaztad,hogy azota egy tanyerbol esztek. Nekem edes mindegy,hogy no a fejedre es hany evig el emberkajan, es te mennyi fertozest szedsz tole ossze.
2020. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a kutyám, de soha nem ennék vele egy tálból. Főleg nem ugyan olyan ételt. Ő száraztápot eszik, én emberi étkezésre szánt ételt.Nekem nem való az ő eledele, neki nem az enyém. És ez így jó is.


Amúgyse lenne gusztusom (meg gondolom neki se) egy kutya nyálas-kajás szájjal megcsókolni a párom.


Nem félek én fertőzéstől, mosom is a kutya fogát, de se a tányéromból, se a kajámból ne egyen kutya.(a sütimből ember se ¬¬)

Gusztustalan, higiéniátlan, és számomra elfogadhatatlan. De, ha valakinek van gyomra hozzá nyugodtan. Ameddig nem előttem csinálja mit érdekel.

2020. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A probléma inkább az, hogy hazikosztot adsz neki amitől már duci is, ez borzasztóan nagy baj! Nem egészséges neki, meg fog szegeny halni évekkel korábban mint amennyit élhetne. Ha tényleg szereted ezen kellene elgondolkozni!
2020. okt. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!